(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

Grand Józsi Dátum: 2011-06-01 15:03:01
írta ekkor: 2011-06-01 14:15:01
Tisztelt Grandjózsi! Utazási tapasztalatáról szeretném Önt kérdezni, ill. arról, milyen véleményeket hallott az utasoktól az amúgy is hosszú, és most még monacói városnézéssel is bővült út tekintetében. A hosszú és fárasztó út miatt mennyire volt élvezhető a program? Tisztelettel: Mezei Ibolya smile smile smile smile smile
Kedves Ibolya! Csak az első és az utolsó uton van Monacói városlátogatás. Az út nagyon fárasztó, de minden fáradságot megér! Üdvözlettel: Grandjózsi!
Grand Józsi Dátum: 2011-06-01 15:00:54
Erdei Ibolya írta ekkor: 2011-06-01 13:36:05
Kedves József! Azt szeretném öntől megkérdezni, hogy a fakultatív kirándulások melyik napokon vannak? Szeretnénk előre eltervezni, hogy melyikeken veszünk-vehetünk- részt. Július 9-16 leszünk Tossában. Előre is köszönöm a válaszát! Ibolya
Kedves Ibolya! Vasárnap van a bikaviadal a szökőkúttal, de júliusban még nem tudom melyik vasárnopon tartanak Barcelónában bikaviadalt, mert nem mindig van.Hétfőn megyünk Montserrat-Barcelónába. Kedden van a Flamenco est. Szerda Andorra. Csütörtök középkori vacsora. Péntek Blanes a botanikus kerttel hajókirándúlás keretében. Vasárnap és csütörtökön Port Aventura. Hétfőn és pénteken, de csak oroszokkal Dali világa. A Delfináriumba, az Csúszdaparkba és az üvegfenekű hajóval bármelyik nap. Remélem sikerül kedvük és érdeklődésüknek megfelelően választani. Üdvözlettel: Grandjózsi!
Dátum: 2011-06-01 14:15:01
Tisztelt Grandjózsi! Utazási tapasztalatáról szeretném Önt kérdezni, ill. arról, milyen véleményeket hallott az utasoktól az amúgy is hosszú, és most még monacói városnézéssel is bővült út tekintetében. A hosszú és fárasztó út miatt mennyire volt élvezhető a program? Tisztelettel: Mezei Ibolya smile smile smile smile smile
Erdei Ibolya Dátum: 2011-06-01 13:36:05
Kedves József! Azt szeretném öntől megkérdezni, hogy a fakultatív kirándulások melyik napokon vannak? Szeretnénk előre eltervezni, hogy melyikeken veszünk-vehetünk- részt. Július 9-16 leszünk Tossában. Előre is köszönöm a válaszát! Ibolya
Grand Józsi Dátum: 2011-06-01 10:48:48
Tóth Renáta írta ekkor: 2011-05-31 22:09:41
Kedves Józsi! Kerékpár vagy robogó kölcsönzése ügyében kérem segítséged. Hol lehet és kb milyen árfekvésben? Válaszod előre is nagyon köszönöm.
Kedves Renáta! Ne haragudjon, elírtam a nevét! Ezer bocsánat!