Kedves Anikó!
Először is el kell, hogy mondjam. hogy a Güell parkban nincs szökőkút, az egy különálló attrakció Barcelonában, az Espana tértől nem messze, ami minden héten csütörtök, péntek, szombat és vasárnap este működik 9-től, kivéve októberben. Én mindig hétfőn megyek Montserratba és Barcelónába és ebbe a programba nem fér bele sem a Güell park sem a szökőkút. Van olyan lehetőség, hogy csütörtökön el lehet jutni a parkba és a szökőkúthoz is, de ez egy teljesen különálló program. Az éttermi árak elfogadhatók, már 8 eurótól is lehet egy háromfogásos ebédet vagy vacsorát elfogyasztani. Az időjárásról sokat nem tudok mondani, mert szeptember még messze va, de az elmúlt évek tapasztalata azt mutatja, hogy jó idő lesz és fűrdőzni is lehet. Remélem válaszommal tudtam segíteni! Üdvözlettel: Grandjózsi!
Kedves Józsi! Köszönöm a választ, azóta már le is foglaltuk szeptember első hetére az utazást. Nagyon várom már, hisz ez lesz a nászutunk és remélem jó lesz az idő is :) Barcelónát pedig meglátjuk milyen formában hódítjuk meg :)
Üdv: Anikó