Kedves Józsi!Szeretnénk Spanyolországba utazni de van egy kis gond mégpedig a Siófoki felszállási hely AGIP M7 benzinkút ez mind rendben de sajnos nem igazán tudjuk hol hajtsunk fel a pályára ,hogy ezt a helyet meg találjuk ebben tudna nekünk segiteni?Vagy esetleg valaki aki ezen a helyen várt.Előre is köszönjük a segitséget.Laci&Szilvia
Kedves Laci!
Sajnos erre én sem tudom a választ, de azt javaslom, hogy hívja fel az irodát és ott biztosan tudnak segíteni. Ritkán szoktam nemleges választ adni, de erről nekem itt Tossában tényleg nincs tudomásom. Minden másban állok a rendelkezésre. Üdvözlettel: Grandjózsi!