(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

Grand Józsi Dátum: 2011-05-30 10:13:48
Szabó Anikó írta ekkor: 2011-05-24 11:06:01
Kedves Józsi! Korábbi hozzászólások közt olvastam, hogy elő- és utószezonban nincs lehetőség a szökőkút megtekintésére a Güell Parkban, gondolom mert nem üzemel. A kérdésem az lenne, hogy azért van lehetőség szervezett kirándulásra Barcelónába, és a parkba? Továbbá olyan (buta) kérdésem lenne, hogy az éttermi árak mennyire tűrhetőek? Nekünk ez lenne mérvadó, a konyhás és a konyha nélküli szoba közötti választásban, mert ha jobban megéri, inkább gyakrabban főznénk magunknak. És még egy így a végén: szeptember 1-2 hetében még jól gondolom, hogy nyaraló-fürdőző idő van? Válaszodat köszönöm! Szabó Anikó (leendő látogató)
Kedves Anikó! Először is el kell, hogy mondjam. hogy a Güell parkban nincs szökőkút, az egy különálló attrakció Barcelonában, az Espana tértől nem messze, ami minden héten csütörtök, péntek, szombat és vasárnap este működik 9-től, kivéve októberben. Én mindig hétfőn megyek Montserratba és Barcelónába és ebbe a programba nem fér bele sem a Güell park sem a szökőkút. Van olyan lehetőség, hogy csütörtökön el lehet jutni a parkba és a szökőkúthoz is, de ez egy teljesen különálló program. Az éttermi árak elfogadhatók, már 8 eurótól is lehet egy háromfogásos ebédet vagy vacsorát elfogyasztani. Az időjárásról sokat nem tudok mondani, mert szeptember még messze va, de az elmúlt évek tapasztalata azt mutatja, hogy jó idő lesz és fűrdőzni is lehet. Remélem válaszommal tudtam segíteni! Üdvözlettel: Grandjózsi!
Szalai József Dátum: 2011-05-30 09:59:36
Szerencsésen, kellemes emlékekkel, de fájó szívvel hazaérkeztünk Tossa de Marból. Az első turnussal mentünk, de két hétre, igy az oda-úton lehetőségünk volt megtekitnteni Monacot, Mote Carlót és Nizzát. Józsi és Ági prezentálásában rendkívül felkészült, különlegesen élvezetes és rengeteg információval rendelkező, segítőkész és kedves idegenvezetést kaptunk. Nem tudunk eléggé hálásak lenni az élményért. Feleségemmel tapasztalt utazók vagyunk harrmincnál több külföldi utunk és több más idegenforgalmi cég ismeretében állíthatom, hogy Józsi eddigi útjaink legjobb idegenvezetője volt. Kedves, figyelmes, magas szinten felkészült, ugyanakkor kellően határozott és munkáját igazi hivatástudattal végző ember. Nagyon megszerettük őt és hálásan köszönjük, hogy segített még kellemesebbé tenni ottlétünket. A fakultatív programok, amikben résztvettünk kellemesen telltek, amikhez a magas színvonalú idegenvezetésen kívül a jó társaság is hozzájárult. smile A Grand Tourssal ez volt a hatodik ututnk és most sem csalódtunk a cégben. Mindent köszönünk. Baráti tisztelettel Szalai József és Mariann
Vizi-Németh Adrienn Dátum: 2011-05-29 18:39:36
Kedves Józsi! Információim alapján a tossai buszúthoz elég a személyi igazolvány. Kérem, erősítse meg az infomat! Válaszát előre is köszönöm, tisztelettel: Vizi-Németh Adrienn
Szabó Anikó Dátum: 2011-05-24 11:06:01
Kedves Józsi! Korábbi hozzászólások közt olvastam, hogy elő- és utószezonban nincs lehetőség a szökőkút megtekintésére a Güell Parkban, gondolom mert nem üzemel. A kérdésem az lenne, hogy azért van lehetőség szervezett kirándulásra Barcelónába, és a parkba? Továbbá olyan (buta) kérdésem lenne, hogy az éttermi árak mennyire tűrhetőek? Nekünk ez lenne mérvadó, a konyhás és a konyha nélküli szoba közötti választásban, mert ha jobban megéri, inkább gyakrabban főznénk magunknak. És még egy így a végén: szeptember 1-2 hetében még jól gondolom, hogy nyaraló-fürdőző idő van? Válaszodat köszönöm! Szabó Anikó (leendő látogató)
Grand Józsi Dátum: 2011-05-24 09:30:08
Tóth Renáta írta ekkor: 2011-05-23 13:27:03
Kedves grandjozsi! Kérdésem az lenne, hogy debreceni indulással Spanyolországba-Tossa De Mareba- utazva melyik országokon haladunk át? Válaszát előre is köszönöm, Tóth Renáta
Kedves Renáta! A következő országokon keresztül utazunk: Szlovénia, Olaszország, Franciaország és végül Spanyolország. Üdvözlettel: Grandjózsi!