Kedves Józsi! Még egy kérdésem felmerült a foglalás előtt. A fórumban írtad valahol, hogy a kis utcára néző szobák valamivel kisebbek.Van ennek jelentősége a kényelem szempontjából, esetleg az ágyak mérete stb? Jól gondolom, hogy a kis utcára néző szobák vannak árnyékban délután? Gondolom ez 30-35 foknál nem elenyésző szempont. Ágnes
Kedves Ágnes!
Nagy örömömre szolgál, hogy Tossa de Mar-t választották, ami remélem elnyeri majd a tetszésüket. A szobákban az ágyak egyformák, de a harmadik ágy mindig pótágy. Természetesen hárman is elférnek a kis utcára néző (ahová a nap délelőtt süt be) szobákban, de valamivel több hely van a főutcára nézőkben és ez kényelmi szempontból sokat jelenthet, főleg ha 2 hétre terveznek. Tossában rengeteg étterem és pizzéria van, de a Macdonalds nincs jelen. Természetesen hamburgert és gyrost is lehet kapni, aminek az ára helytől függően változik, de 3-4 euróért már ez is kapható. Júliusban már elég kellemes az idő és 30-32 fokra lehet számítani, de a tenger hőmérséklete jelentősen nem változik. Medúzarajzás július végén, augusztusban várható. Az utazás mindig fárasztó, de a nagy buszokon (Setra) kényelmesek az ülések és hely is van elegendő a lábaknak. Ha kis busszal érkeznek, akkor ott egy kicsit szűkebb a hely. Remélem sikerült minden kérdésére válaszolnom. Maradok tisztelettel: Grandjózsi!