Kedves József!
Nagyon köszönöm a válaszát. Azt szeretném még megkérdezni, hogy az igényelhető svédasztalos vacsorában ital van-e, és milyen jellegű ételek szoktak lenni? Üdvözlettel: Kóródi Éva
Kedves Éva!
A vacsorához italt nem adnak (még vizet sem), sőt be sem lehet vinni azt az étterembe, viszont a helyszínen lehet venni. A vacsora általában egyfajta levesből (a spanyolok nem levesesek), salátákból, többféle húsból illetve halból áll, amihez különféle körítést kínálnak. Desszertként süteményből, fagylaltból és friss gyümölcsből lehet választani. Az biztos, hogy senki nem marad éhesen, de a spanyolok nem főznek olyan fűszeresen, mint mi magyarok. Ettől függetlenül a választék bőséges, így nyugodt szívvel ajánlom Önöknek akár a félpanziót, akár csak a vacsorát. A vendégek közül sokan csak a vacsorát választják, mert reggel nem szeretnek korán kelni, pedig a reggeli ideje 8-tól 10-ig tart, ami már nem számít túl koránnak. A választást Önökre bízom! Üdvözlettel: Grandjózsi!