Kedves József!
Mi júliusban fogunk Tossába utazni,a Sol2-ben foglaltunk egy a fő utcára néző szobát, de a fórumot olvasva elbizonytalanodtam, hogy jól döntöttünk-e, vagy érdemesebb egy kis utcára néző szobát választani, mert túl meleg lesz a szoba esetleg? A másik kérdésem az lenne, hogy lehet-e arról előre tájékozódni valahogyan, hogy a Nou Camp-ban lesz-e akkor meccs, amikor mi ott leszünk(júl. 23-30)?Illetve hogy jegyet tudunk-e rá előre beszerezni. Segítségét előre is köszönöm. Üdvözlettel: Kóródi Éva
Kedves Éva!
Júliusban ha meleg van, akkor minden szoba felmelegszik. Annyi a különbség, hogy a kis utcára néző szobáknál délelőtt süt be a nap, az utcára nézőknél pedig délután. Az én szobám erkélye például a kis utcára néz, de ha meleg van, akkor nálam is meleg van éjszaka, de elviselhető. A másik kérdésére sajnos én sem tudok válaszolni, mivel z F.C. Barcelona honlaspján (www.fcbarcelona.com) csak május végéig tüntetik fel a meccseket. Azt javaslom, hogy térjünk erre vissza valamikor július elején. Ha lesz meccs, akkor én már biztosan fogok róla tudni és szívesen segítek mindenben. Ha bármi másban segíthetek, csak nyugodtan írjon. Üdvözlettel: Grandjózsi!