Kedves József!
Július végén megyünk Tossába, a Sol2-be. Azt szeretném kérdezni mettől, meddig lehet menni vacsorázni a Mare Nostrumba? Ha nem tudunk menni (egy alkalommal biztos nem tudunk menni az időpontját is tudjuk))akkor kérhetünk e helyette hideg csomagot, ha időben jelezzük természetesen. Olyan segítséget kérherünk e Öntől hogy buszjegy elővásárlás Tossából Barcelonába, vagy csak a buszon lehet megvenni? Válaszát előre köszönöm, üdvözlettel János
Kedves János!
Július már főszezonnak számít, ezért a vacsora fél 8-tól fél 10-ig tart. Természetesen ha nem tudnak vacsorázni, akkor lehetőség van hideg csomagot kérni. Ezt mindig előtte egy nappal kell jelezni, de én ezt mindig elintézem. Ha szeretnének önállóan bemenni Barcelonába, akkor mindig azt mondom, hogy legalább egy nappal hamarabb vegyék meg a jegyüket, mert előfordúlhat, hogy aznap, amikor utazni szeretnének, akkor az adott járatra nem lesz helyjegy. Spanyolországban a buszokon álló hely nincs, hely jegyet kell váltani. Ha a busz tele van, akkor több utast nem vesz fel. Ha Tossában lesznek, csak nyugodtan szóljanak és segítek majd a jegy vásárlásban. Tavaly az oda-vissza jegy Barcelonába 21.40 euró volt/fő. Remélem segítsségére lehettem, deha bármilyen kérdése van, csak nyugodtan írjon! Tisztelettel: Grandjózsi!