(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

Grand Józsi Dátum: 2011-02-11 17:41:51
írta ekkor: 2011-02-10 13:22:02
Kedves József!Augusztus végén szeretnénk Spanyolországba utazni,elsősorban a bikaviadal érdekelne minket!Érdeklődni szeretnék,hogy ebben az időpontban van-e bikaviadal!? Előre is köszönöm!Üdvözlettel: Petra
Kedves Petra! Az idén Barcelonában még rendeznek bikaviadalokat, amit 2012. január elsejével a katalán kormány betiltott. Mindig vasárnap van bikaviadal tavasztól öszig, de nem minden vasárnap. Tavaly is volt olyan hónap, hogy csak egyszer vagy kétszer, de olyan is volt, hogy mind a négy hétvégén megrendezték. Előre sajnos nem tudok mondani semmit, az erről szóló információkat én is majd csak ott kapom meg: biztosat tehát csak augusztus elején tudok. Sajnálom, hogy ilyen választ kell adnom, de biztosra nem mondhatom, hogy lesz bikaviadal augusztus végén. Ha bármi másban tudok segíteni, csak nyugodtan írjon. Üdvözlettel: Grandjózsi!
Dátum: 2011-02-10 13:22:02
Kedves József!Augusztus végén szeretnénk Spanyolországba utazni,elsősorban a bikaviadal érdekelne minket!Érdeklődni szeretnék,hogy ebben az időpontban van-e bikaviadal!? Előre is köszönöm!Üdvözlettel: Petra
Baier János Dátum: 2011-02-06 21:39:07
Kedves József! Köszönjük a mindent kielégítő tájékoztatást s a felajánlott segítséget, szinte biztosra veszem hogy lesznek még kérdéseink, ha nem itt a fórumon akkor majd Tossában személyesen s remélem egy pohár fiinom spanyol bor társaságában. Addig is kívánunk minden jót,és türelmessen várjuk az indulást. Üdvözlettel: János
Grand Józsi Dátum: 2011-02-05 10:59:10
Baier János írta ekkor: 2011-02-03 21:10:57
Kedves József! Július végén megyünk Tossába, a Sol2-be. Azt szeretném kérdezni mettől, meddig lehet menni vacsorázni a Mare Nostrumba? Ha nem tudunk menni (egy alkalommal biztos nem tudunk menni az időpontját is tudjuk))akkor kérhetünk e helyette hideg csomagot, ha időben jelezzük természetesen. Olyan segítséget kérherünk e Öntől hogy buszjegy elővásárlás Tossából Barcelonába, vagy csak a buszon lehet megvenni? Válaszát előre köszönöm, üdvözlettel János
Kedves János! Július már főszezonnak számít, ezért a vacsora fél 8-tól fél 10-ig tart. Természetesen ha nem tudnak vacsorázni, akkor lehetőség van hideg csomagot kérni. Ezt mindig előtte egy nappal kell jelezni, de én ezt mindig elintézem. Ha szeretnének önállóan bemenni Barcelonába, akkor mindig azt mondom, hogy legalább egy nappal hamarabb vegyék meg a jegyüket, mert előfordúlhat, hogy aznap, amikor utazni szeretnének, akkor az adott járatra nem lesz helyjegy. Spanyolországban a buszokon álló hely nincs, hely jegyet kell váltani. Ha a busz tele van, akkor több utast nem vesz fel. Ha Tossában lesznek, csak nyugodtan szóljanak és segítek majd a jegy vásárlásban. Tavaly az oda-vissza jegy Barcelonába 21.40 euró volt/fő. Remélem segítsségére lehettem, deha bármilyen kérdése van, csak nyugodtan írjon! Tisztelettel: Grandjózsi!
Baier János Dátum: 2011-02-03 21:10:57
Kedves József! Július végén megyünk Tossába, a Sol2-be. Azt szeretném kérdezni mettől, meddig lehet menni vacsorázni a Mare Nostrumba? Ha nem tudunk menni (egy alkalommal biztos nem tudunk menni az időpontját is tudjuk))akkor kérhetünk e helyette hideg csomagot, ha időben jelezzük természetesen. Olyan segítséget kérherünk e Öntől hogy buszjegy elővásárlás Tossából Barcelonába, vagy csak a buszon lehet megvenni? Válaszát előre köszönöm, üdvözlettel János