(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

Grand Józsi Dátum: 2011-02-03 10:57:27
Vizi-Németh Adrienn írta ekkor: 2011-02-01 19:17:12
Kedves József! Tegnap sikerült lefoglalni a szállásunkat a Sol 2-be. :) Már most visszafele számoljuk a napokat. 171 nap múlva indulás. :) Ha már kint lesznek az első "gólyák" biztos lesznek majd kérdéseim. Üdv: Vizi-Németh Adrienn
Kedves Adrienn! Örülök, hogy sikerült lefoglalniuk a szállást. Májusban már én is kint leszek, ha bármilyen kérdése lesz, csak nyugodtan írjon! Addig is minden jót! Üdvözlettel: Grandjózsi!
Dúzs Bálint Dátum: 2011-02-01 19:31:13
Kedves József. Az lenne a kérdésem, hogy mennyire melegek a szobák július elején? Tudom, hogy persze erre nehéz válaszolni. Csak azért kérdezem, mert felmerült bennünk, hogy ott ilyenkor még melegebb van mint itthon és esetleg emiatt nem fogunk tudni pihenni este? Egy kis utcára néző 2 fős konyhás szobát néztünk ki. Ha az anyagiakat nem vesszük figyelembe, érdemes-e ön szerint olyan szállodát választani inkább, ahol van légkondícionáló a szobában? Ha igen, esetleg tudna ilyet ajánlani ott Tossa de Mar-ban? Sajnos vannak nagyon rossz tapasztalataink és ezért aggódunk. Előre is köszönöm válaszát. Üdv, Bálint
Vizi-Németh Adrienn Dátum: 2011-02-01 19:17:12
Kedves József! Tegnap sikerült lefoglalni a szállásunkat a Sol 2-be. :) Már most visszafele számoljuk a napokat. 171 nap múlva indulás. :) Ha már kint lesznek az első "gólyák" biztos lesznek majd kérdéseim. Üdv: Vizi-Németh Adrienn
Vizi-Németh Adrienn Dátum: 2011-01-26 18:28:22
Kedves József! Köszönöm a válaszát! Ha az égiek is úgy akarják, akkor legkésőbb hétfőn lefoglaljuk a nyaralásunkat Tossába. Óriási izgalommal várjuk a júliust, hogy egy felejthetetlen, csodás hetet tölthessünk a Costa Brava "gyöngyszemében". Üdv:Vizi-Németh Adrienn
Vizi-Németh Adrienn Dátum: 2011-01-26 18:27:56
Kedves József! Köszönöm a válaszát! Ha az égiek is úgy akarják, akkor legkésőbb hétfőn lefoglaljuk a nyaralásunkat Tossába. Óriási izgalommal várjuk a júliust, hogy egy felejthetetlen, csodás hetet tölthessünk a Costa Brava "gyöngyszemében". Üdv:Vizi-Németh Adrienn