Kedves József.
Az lenne a kérdésem, hogy mennyire melegek a szobák július elején? Tudom, hogy persze erre nehéz válaszolni. Csak azért kérdezem, mert felmerült bennünk, hogy ott ilyenkor még melegebb van mint itthon és esetleg emiatt nem fogunk tudni pihenni este? Egy kis utcára néző 2 fős konyhás szobát néztünk ki. Ha az anyagiakat nem vesszük figyelembe, érdemes-e ön szerint olyan szállodát választani inkább, ahol van légkondícionáló a szobában? Ha igen, esetleg tudna ilyet ajánlani ott Tossa de Mar-ban? Sajnos vannak nagyon rossz tapasztalataink és ezért aggódunk. Előre is köszönöm válaszát. Üdv, Bálint