(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

Grand Józsi Dátum: 2011-01-24 15:25:13
Kedves Adrienn! Nagyon örülök, hogy Tossa de Mar elnyerte a tetszését és nem árulok el titkot, hogy nem Ön az egyetlen, hiszen vannak olyan vendégek, akik már évek óta visszajárnak. Az út hossza időben távolról sem olyan hosszú. mint amiról Ön ír. Budapesten a találkozó péntek reggel fél nyolckor van az Ötvenhatosok terén és szombat reggel kilencórakor van az előrelátható érkezés Tossába. A busz, a lehetőségekhez mérten körübelül 3-4 óránként áll meg. Remélem, hogy kedvező hírrel szolgáltam és nyáron a Costa Brava eme kis gyöngyszemében üdvözölhetem Önöket! Ha bármi másban tudok segíteni, várom kérdéseid! Addig is minden jót! Üdvözlettel: Grandjózsi!
Grand Józsi Dátum: 2011-01-24 15:13:54
Kedves Adrienn! Nagyon örülök, hogy Tossa de Mar elnyerte a tetszését és nem árulok el titkot, hogy nem Ön az egyetlen, hiszen vannak olyan vendégek, akik már évek óta visszajárnak. Az út hossza időben távolról sem olyan hosszú. mint amiról Ön ír. Budapesten a találkozó péntek reggel fél nyolckor van az Ötvenhatosok terén és szombat reggel kilencórakor van az előrelátható érkezés Tossába. A busz, a lehetőségekhez mérten körübelül 3-4 óránként áll meg. Remélem, hogy kedvező hírrel szolgáltam és nyáron a Costa Brava eme kis gyöngyszemében üdvözölhetem Önöket! Ha bármi másban tudok segíteni, várom kérdéseid! Addig is minden jót! Üdvözlettel: Grandjózsi!
Vizi-Németh Adrienn Dátum: 2011-01-23 20:39:38
Kedves József! Napok óta nézegetem Tossáról a leírásokat és nagyon megtetszett. Sajnos férjem azt mondja, hogy nem tudjuk bevállani a 30-35 órás utat Pestről. Az lenne a kérdésem, hogy ténylegesen milyen hosszú az út Pestről Tossáig, illetve, hogy milyen időközönként áll meg a busz. A válaszát előre is köszönöm, üdv:Vizi-Németh Adrienn
Gábor Dátum: 2011-01-21 11:39:37
Grand Józsi írta ekkor: 2011-01-21 10:30:50
Tisztel Uram! Sajnos nem tudom, hogy melyik keresztnevét használja, így maradt at uram megszólítás, ami remélem nem zavarja! Kérdésére a következőt tudom válaszolni: az hogy melyik nap milyen program lesz, az a spanyol partnerünktől függ, ők állítják össze a programokat. Nagy vonalakban azt tudom elmondani, hogy tavaly vasárnap volt a bikaviadal és este pedig a szökőkút. Hétfőn volt a klasszikus Montserrat-Barcelona kirándulás, amibe sajnos a Güell park nem fér bele. Kedden este tartották a Flamenco-estet. Szerda Andorra. Csütörtökre nem szerveztünk kirándulást, mert ekkor van Tossában a piac. Pénteken hajókirándulás keretében Blanesba utaztunk, ahol megnéztük a botanikus kertet. Vannak olyan programok is, melyek nincsenek naphoz kötve, ezt az utas dönti el, hogy melyik nap szeretne oda menni. Ilyen pl. a Delfinárium, az Acquapark Llloret de Marban illetve az üvegfenekű hajóval való kirándulás Tossából. Szoktuk még ajánlani a Dali-múzeumot is illetve a Porta Venturát, de ezek még egyenlőre nem tudom milyen napokra fognak esni. Ha bármi másban segíthetek, várom kérdéseit. TiszteletteL. Grandjózsi!
Kedeves József ! Nagyon köszönöm a válaszát, már le is foglaltuk a 104-est a Sol2-ben június 11-18-ig. Örülünk, hogy ön lessz ismét az idegenvezetőnk, hiszen már volt szerencsénk találkozni önnel a Velencei karnevál és a Bécsi advent alkalmával is. Üdvözlettel: Gábor smile
Grand Józsi Dátum: 2011-01-21 10:30:50
Gábor írta ekkor: 2011-01-18 14:19:44
Kedves József! Érdeklődni szeretnék, hogy a fakultatív kirándulások melyik milyen napra esik, és a Barcelona Monserrattal kiránduláson a Güel parkot is meglehet nézni? Válaszát elörre is köszönöm!
Tisztel Uram! Sajnos nem tudom, hogy melyik keresztnevét használja, így maradt at uram megszólítás, ami remélem nem zavarja! Kérdésére a következőt tudom válaszolni: az hogy melyik nap milyen program lesz, az a spanyol partnerünktől függ, ők állítják össze a programokat. Nagy vonalakban azt tudom elmondani, hogy tavaly vasárnap volt a bikaviadal és este pedig a szökőkút. Hétfőn volt a klasszikus Montserrat-Barcelona kirándulás, amibe sajnos a Güell park nem fér bele. Kedden este tartották a Flamenco-estet. Szerda Andorra. Csütörtökre nem szerveztünk kirándulást, mert ekkor van Tossában a piac. Pénteken hajókirándulás keretében Blanesba utaztunk, ahol megnéztük a botanikus kertet. Vannak olyan programok is, melyek nincsenek naphoz kötve, ezt az utas dönti el, hogy melyik nap szeretne oda menni. Ilyen pl. a Delfinárium, az Acquapark Llloret de Marban illetve az üvegfenekű hajóval való kirándulás Tossából. Szoktuk még ajánlani a Dali-múzeumot is illetve a Porta Venturát, de ezek még egyenlőre nem tudom milyen napokra fognak esni. Ha bármi másban segíthetek, várom kérdéseit. TiszteletteL. Grandjózsi!