Kedves Róbert!
Amit az utastársai leírtak, ahhoz csak azt tudom hozzátenni, hogy a Delfinárium tavasztól szeptember közepéig, néha végéig tart nyitva. Fóka, delfin és madárshow mindennap kétszer van, délelőtt és délután. Először madárshow van, aztán a fóka és végül a delfin. Ezt ismétlik meg délután. Lehet fotózkodni a fókákkal és a delfinekkel is. Tavaly a fókás kép 10 euróba, a delfines pedig 20 euróba került. Ha bármi érdekli még a Delfináriummal kapcsolatban, kérem nyugodtan írjon! Maradok tisztelettel: Imre J.
Köszönöm a válaszokat Június elején majd személyesen még annyit a busz mennyi idő alatt ér le