(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

Szilvia Dátum: 2015-02-11 13:27:31
Kedves Józsi !Köszönöm a válaszaidat. Szept. végén találkozunk érdeklődnék van lehetőség olyan programra Barcelonai panoramic ?Köszönöm Szilvia
B. Nagy Mária Dátum: 2015-02-11 10:23:36
Grand Józsi írta ekkor: 2015-02-10 11:40:22
Kedves Mária! Sajnos nekünk Tossában nincs olyan szállodánk, amely a tengerre néz, de elküldöm Önnek két hotelnek is a weblapját, melyek közvetlenül a parton, a tenger mellett találhatók. Szeptember elején a tapasztalatok alapján nagyon jó idő van Tossában, de ezzel mindig óvatosan kell bánni, mert bármikor eshet is. www.hotelcapritossa.com www.hotelreymartossa.com Üdvözlettel: Imre J.
Kedves József! Én mindenképpen a Grand Tours által ajánlott szállodába szeretnék menni, ha nem Tossába, akkor a még választható 3 hely valamelyikében. Így talán van-e valami ajánlat? Előre is köszönöm: Mária
Grand Józsi Dátum: 2015-02-10 11:40:22
B. Nagy Mária írta ekkor: 2015-02-10 11:01:12
Tisztelt Uram! Spanyolországba szeretnék szeptemberben utazni olyan szállodába, ahonnan rálátni a tengerre, esetleg még a víz csobogását is hallani lehetne... Segítene, kérem! Szeptember elején milyen idő szokott lenni? Köszönettel: Mária
Kedves Mária! Sajnos nekünk Tossában nincs olyan szállodánk, amely a tengerre néz, de elküldöm Önnek két hotelnek is a weblapját, melyek közvetlenül a parton, a tenger mellett találhatók. Szeptember elején a tapasztalatok alapján nagyon jó idő van Tossában, de ezzel mindig óvatosan kell bánni, mert bármikor eshet is. www.hotelcapritossa.com www.hotelreymartossa.com Üdvözlettel: Imre J.
Kis Richárd Dátum: 2015-02-10 11:02:50
Köszönöm szépen a válaszokat és az emailcímet is...Kár ,hogy nincs olyan sok leírás/vélemény Malgrat de Marról,amikbe lehetne szemezgetni.További szép napot Mindenkinek.
B. Nagy Mária Dátum: 2015-02-10 11:01:12
Tisztelt Uram! Spanyolországba szeretnék szeptemberben utazni olyan szállodába, ahonnan rálátni a tengerre, esetleg még a víz csobogását is hallani lehetne... Segítene, kérem! Szeptember elején milyen idő szokott lenni? Köszönettel: Mária