(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Porecsen
Fórum bejegyzései

ANNA Dátum: 2013-02-05 14:30:27
ANNA írta ekkor: 2013-02-05 14:28:13
Sziasztok Kedves Fórumozók! Azt szeretném kérdezni, elsősorban azoktól, akik már jártak Porecsben nyaralni. 1. A lanterna apartman az nagyon kinn van a város szélén? Mi van a közelében? 2. Bicaj bérlés megoldható e a közelében? 3. Éttermek vannak ott? 4. kisboltok, ajándékboltok? Vagy a városba kell bebuszozni mindenhez? Előre is köszönöm :)
Jah elfelejtettem még a félpanziót megkérdezni :) Ami nagyon fontos lenne hogy reggelinél a svédasztalnál sok a választék? nem mindig ugyan az van? És vacsorára nem csak hal van? mert mi a halat nem szeretjük :( Előre is köszönöm :)
ANNA Dátum: 2013-02-05 14:28:13
Sziasztok Kedves Fórumozók! Azt szeretném kérdezni, elsősorban azoktól, akik már jártak Porecsben nyaralni. 1. A lanterna apartman az nagyon kinn van a város szélén? Mi van a közelében? 2. Bicaj bérlés megoldható e a közelében? 3. Éttermek vannak ott? 4. kisboltok, ajándékboltok? Vagy a városba kell bebuszozni mindenhez? Előre is köszönöm :)
KissVirág Dátum: 2013-02-01 17:19:43
Gabriella írta ekkor: 2013-01-27 09:46:43
Sziasztok! A barátommal keresgettünk, s úgy néz ki, hogy ha minden összejön, akkor mi is Porecs-nél maradunk. Szeretném megkérni azokat, akik már voltak ott, hogy írják meg a véleményüket, a szállásról, utazásról, s magáról Porecs-ről! Nagyon szépen köszönöm! Szép hétvégét!
Szia! Mi már háromszor voltunk Porecsba vagyis a Lanternán smile azt hiszem ez mindent elmond, mert ha rossz véleményen lettünk volna róla, akkor nem megyünk vissza smile a szállás egyszerű, mivel apartmanról van szó, de ez nekünk teljesen megfelelt, szép, tiszta volt minden. Busszal mentünk, nem volt vészes az utazást, többször megálltunk, a sofőrök is rendesek voltak. A Lanternán a két idegenvezető is nagyon kedves volt smile mindenben készségesen segítenek. Többféle strand közül lehet választani, van sziklás rész, apró kavicsos, és egy kiépített homokos rész is. Mi kértünk félpanziót is, amit nem bántunk meg, rengeteg féle kaja közül lehet választani, reggel és este is, korlátlan italfogyasztással smile Mi nagyon jól éreztük magunkat, és ha tehetjük még fogunk itt nyaralni smile
Sugár Szilvia Dátum: 2013-01-31 08:46:20
Szia Grand Bori!!!Mi július elején megyünk 1 hétre....,amit már nagyon várunk!!! :) A kérdésem az lenne,hogy elég ha csak eurót viszünk és,hogy ott van-e lehetőség átváltani kunára(mennyiért váltsák át),vagy vigyünk itthonról is kunát???Válaszodat előre is köszönöm....Üdv:Szilvi.....:)
Gabriella Dátum: 2013-01-27 09:46:43
Sziasztok! A barátommal keresgettünk, s úgy néz ki, hogy ha minden összejön, akkor mi is Porecs-nél maradunk. Szeretném megkérni azokat, akik már voltak ott, hogy írják meg a véleményüket, a szállásról, utazásról, s magáról Porecs-ről! Nagyon szépen köszönöm! Szép hétvégét!