Sziasztok! A barátommal keresgettünk, s úgy néz ki, hogy ha minden összejön, akkor mi is Porecs-nél maradunk.
Szeretném megkérni azokat, akik már voltak ott, hogy írják meg a véleményüket, a szállásról, utazásról, s magáról Porecs-ről!
Nagyon szépen köszönöm! Szép hétvégét!
Szia! Mi már háromszor voltunk Porecsba vagyis a Lanternán

azt hiszem ez mindent elmond, mert ha rossz véleményen lettünk volna róla, akkor nem megyünk vissza

a szállás egyszerű, mivel apartmanról van szó, de ez nekünk teljesen megfelelt, szép, tiszta volt minden. Busszal mentünk, nem volt vészes az utazást, többször megálltunk, a sofőrök is rendesek voltak. A Lanternán a két idegenvezető is nagyon kedves volt

mindenben készségesen segítenek. Többféle strand közül lehet választani, van sziklás rész, apró kavicsos, és egy kiépített homokos rész is. Mi kértünk félpanziót is, amit nem bántunk meg, rengeteg féle kaja közül lehet választani, reggel és este is, korlátlan italfogyasztással

Mi nagyon jól éreztük magunkat, és ha tehetjük még fogunk itt nyaralni