Sziasztok! Tudna valaki segíteni? Görögországba szeretnénk utazni Szeptemberben és azt szeretném megkérdezni,hogy az új fajta személyi igazolványt elfogadják a határokon vagy pedig kell útlevél is? Köszönöm válaszotokat!
Az új típusú, plasztik személyi igazolványt elfogadják a határokon! Mi 9.-én indulunk Sartiba, és az útlevelemet valahova sikerült rendesen elkevernem, ezért nekem fontos volt, hogy lehet-e menni az új személyivel, és az utazási irodában is igent mondtak, de biztonság kedvéért még a 197-et is felhívtam, és ott is igent mondtak! :)