Szia Kata! Mi két hét múlva megyünk hozzád!

Az lenne a kérdésem,hogy Sartin van e piac,mert én imádom a görög piacok hangulatát. Az lenne még a kérdésem,hogy ha kérhetnék egy tanácsot arról,hogy melyik oldalon tudnánk megnézni,hogy mégis kb milyen időjárást jósolnak szeptember végére? Válaszod előre is köszönöm és további szép estét! Üdv. Klári
Szia Klári! Sajnos piac csak Marmaraszon van, ezért tettük csütörtökre a Sithonia körutat, hogy tudjunk piacozni. Az időjárás a www.meteo.gr vagy a freemeteo.com-on tudod nézni, de megmondom őszintén, hogy nem mindig mond igazat. Egyébként csak egy hetes előrejelzés van. Bízzunk az égiekben!

Üdv.: Kata