(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Kálnoki Tamás Dátum: 2013-08-30 22:47:47
Eke Gáborné írta ekkor: 2013-08-30 20:01:27
Kedves Kata! Én azt szeretném kérdezni,hogy csak útlevéllel lehet lejutni Sartiba, vagy elfogadják az út során az újfajta személyi igazolványt is? Mi a párommal 09,10-09.17-ig mennénk de nem tudom hogy megérkezik-e az útlevele időben. Valamint azt is kérdezném, hogy biciglit lehet-e bérelni és mennyiért? Válaszod köszönöm Anita
Kedves Eke Gáborné! a korábbi írások alapján elfogadják az újfajta személyi igazolványt smile
Eke Gáborné Dátum: 2013-08-30 20:01:27
Kedves Kata! Én azt szeretném kérdezni,hogy csak útlevéllel lehet lejutni Sartiba, vagy elfogadják az út során az újfajta személyi igazolványt is? Mi a párommal 09,10-09.17-ig mennénk de nem tudom hogy megérkezik-e az útlevele időben. Valamint azt is kérdezném, hogy biciglit lehet-e bérelni és mennyiért? Válaszod köszönöm Anita
Grand Kata Dátum: 2013-08-30 19:49:45
Szabóné Horváth Mónika írta ekkor: 2013-08-30 14:47:44
Annyira nem kell azért elszomorodni, ha rendesen zárjátok az ajtót nincs gond, ott lent még mindig nagyobb a biztonság mint itthon!És tényleg nagyon klassz az apartman szép és nyugis ,nem rémhírt kelteni akartam csak figyelmeztetni! smile
Igaz! smile smile
Grand Kata Dátum: 2013-08-30 19:48:34
Karajz Ágnes írta ekkor: 2013-08-30 15:14:14
Ha csak azon múlik, mi mindig elővigyázatosak vagyunk:D Néha túlságosan is! Szóval remélem, hogy nem lesz gond! Köszönöm a figyelmeztetést, jobb azért tudni róla:)
Kedves Ági! Aki az alapszabályokat betartja annak nem esik baja és kellemetlensége. Valóban itt még mindíg jobb a közbiztonság mint otthon smile smile Üdv.: Kata
Grand Kata Dátum: 2013-08-30 19:46:33
Szabóné Horváth Mónika írta ekkor: 2013-08-30 14:47:44
Annyira nem kell azért elszomorodni, ha rendesen zárjátok az ajtót nincs gond, ott lent még mindig nagyobb a biztonság mint itthon!És tényleg nagyon klassz az apartman szép és nyugis ,nem rémhírt kelteni akartam csak figyelmeztetni! smile
Kedves Mónika! Igazad van, és erre fel is hívjuk a Vendégek figyelmét, hogy a földszinti apartmanokba ne hagyják nyitva az erkélyek ajtaját éjszakára és amikor elmennek otthonról és ne hagyjanak kint értékeket az erkélyen mert azért felelősséget nem vállal senki, de szerintem ez magáért érthető. Valóban szép az apartman és a környezete is. Üdvözlettel Kata smile smile