Kedves Kata!
Én azt szeretném kérdezni,hogy csak útlevéllel lehet lejutni Sartiba, vagy elfogadják az út során az újfajta személyi igazolványt is? Mi a párommal 09,10-09.17-ig mennénk de nem tudom hogy megérkezik-e az útlevele időben.
Valamint azt is kérdezném, hogy biciglit lehet-e bérelni és mennyiért? Válaszod köszönöm Anita
Kedves Eke Gáborné! a korábbi írások alapján elfogadják az újfajta személyi igazolványt