(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Kövi Gabriella Dátum: 2013-07-25 15:12:56
Stbbeata írta ekkor: 2013-07-25 15:11:29
Sziasztok! 3 gyerek felnevelése után először van lehetőségünk külföldre utazni, Sartit választottuk. Tapasztalatlanságunkból adódóan szívesen veszünk minden fajta útbaigazítást és javaslatot olyanoktól, akik mostanában jöttek haza. Külön jó lenne, ha valaki az Alexandrion Apartmanról mondana pár szót. Láttuk a képeket és ismeretes az elhelyezkedése, de a saját tapasztalat az más. Olvasva Mónika 07.25-i bejegyzését, kicsit aggódom, ha nem áramlik megfelelően az információ akkor mi elvesztünk. Köszi! Beáta
Nem kell aggódni, nagyon szívesen segítenek, a negatív vélemények nem mindig mérvadóak!
Kövi Gabriella Dátum: 2013-07-25 15:11:43
Kedves Kata! Tegnap érkeztünk haza Sartiról. Jó fárasztó volt az út, de megérte! Ezúton szeretnénk megköszönni a közreműködésedet az apartmanunk használhatóbbá tételében, és a szuper programokat, és infókat! :-) Kedves közel- vagy távoli jövőben utazók! Véleményem szerint aki teheti, menjen fakultatív programokra és szánjon időt arra is, hogy a környéket maga fedezze fel gyalogosan, robogóval vagy autóval. Mi 3 fakultatív programon vettünk részt: Sithónia körút, hajókirándulás az Athoshoz, és a toroni hajókirándulás. Mindhárom kicsit más jellegű volt, érdemes kipróbálni. Megjegyzés: Kata nem tiltott le senkit semmiről, esetleg azt mondta, hogy ő személy szerint nem javasolja ezt vagy azt. A dolog fakultatív volt, mindenki maga döntött!
Stbbeata Dátum: 2013-07-25 15:11:29
Sziasztok! 3 gyerek felnevelése után először van lehetőségünk külföldre utazni, Sartit választottuk. Tapasztalatlanságunkból adódóan szívesen veszünk minden fajta útbaigazítást és javaslatot olyanoktól, akik mostanában jöttek haza. Külön jó lenne, ha valaki az Alexandrion Apartmanról mondana pár szót. Láttuk a képeket és ismeretes az elhelyezkedése, de a saját tapasztalat az más. Olvasva Mónika 07.25-i bejegyzését, kicsit aggódom, ha nem áramlik megfelelően az információ akkor mi elvesztünk. Köszi! Beáta
Dátum: 2013-07-25 11:39:40
Kedvesnek semmikép nem mondható Kata!Tegnap érkeztünk haza Sartiról,ahol harmadszorra jártunk hál isten,mert ha először lettünk volna nem igen könnyítetted volna meg a dolgunkat.Nem akarok kukacos lenni,de az összes utitársunknak negatív véleménye volt rólad.Ami nem csoda,hisz másik ilyen arogáns,flegma,lenéző és lekezelő idegenvezetővel még nem volt dolgom!Próbáltunk pár információt kicsikarni,de majd hogy nem le hülyézett bennünket!Motor bérlésről meg egyenesen lebeszélt,hogy inkább a fakultatív programokra menjünk.Mondtuk hogy köszönjük de abból nem kérünk mert pár éve voltunk hajó kiránduláson,de tele nyomták a hajót szerbekkel,vagy szlovákokkal,és leülni nem lehetett.Úgyhogy csak a motor mellett döntöttünk,amit nem is bántunk meg,gyönyörű helyekre lehet eljutni,mi egyik nap a narancs partot,és Sartitól jobbra eső Toronit céloztuk meg,másnap pedig Vourvourout.Mindenkinek tudom ajánlani ha igazán szeretnék Sartit,és környékét megismerni.De a narancspartot senki ne hagyja ki!Mese szép!Neked Kata köszönjük szépen a közreműködést,mi a seítséged nélkül is nagyon jól éreztük magunkat a mi SARTINKON!!!!!!!!!Üdvözlettel Móni
Tóthné Unger Veronika Dátum: 2013-07-25 08:22:38
Kedves Kata ! Ez úton szeretném megköszönni a mögöttünk lévő egy hetet. Minden nagyon klassz volt! Kiemelném, és egyben ajánlanám mindenkinek a Blue lagune túrát! Ilyen jól már rég éreztem magam, mint ott. Nagyon jó szervezés, jó hangulat volt. A kirándulás Viki !! Innen messziről Neked is köszi! Kata, légyszi tolmácsold ! A haza vezető út is jó volt, de néha izgalmas (egyik sofőr temperamentuma kissé felkorbácsolta az adrenalin szintjeinket) A most indulóknak nagyon jó nyaralást! Remélem jövőre is találkozunk! Verus