Kedvesnek semmikép nem mondható Kata!Tegnap érkeztünk haza Sartiról,ahol harmadszorra jártunk hál isten,mert ha először lettünk volna nem igen könnyítetted volna meg a dolgunkat.Nem akarok kukacos lenni,de az összes utitársunknak negatív véleménye volt rólad.Ami nem csoda,hisz másik ilyen arogáns,flegma,lenéző és lekezelő idegenvezetővel még nem volt dolgom!Próbáltunk pár információt kicsikarni,de majd hogy nem le hülyézett bennünket!Motor bérlésről meg egyenesen lebeszélt,hogy inkább a fakultatív programokra menjünk.Mondtuk hogy köszönjük de abból nem kérünk mert pár éve voltunk hajó kiránduláson,de tele nyomták a hajót szerbekkel,vagy szlovákokkal,és leülni nem lehetett.Úgyhogy csak a motor mellett döntöttünk,amit nem is bántunk meg,gyönyörű helyekre lehet eljutni,mi egyik nap a narancs partot,és Sartitól jobbra eső Toronit céloztuk meg,másnap pedig Vourvourout.Mindenkinek tudom ajánlani ha igazán szeretnék Sartit,és környékét megismerni.De a narancspartot senki ne hagyja ki!Mese szép!Neked Kata köszönjük szépen a közreműködést,mi a seítséged nélkül is nagyon jól éreztük magunkat a mi SARTINKON!!!!!!!!!Üdvözlettel Móni