(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Karajz Ágnes Dátum: 2013-07-24 22:16:25
Grand Kata írta ekkor: 2013-07-23 07:23:56
Kedves Ági! Igen van minden ajtón és erkély ajtón zár. Üdvözlettel Kata smile smile
Köszönöm szépen válaszát, maradunk a Rodonnál. Szeptember 3.-án találkozunk, addig is sok vendéget kívánunk:)
Nóci Dátum: 2013-07-24 18:53:45
Sziasztok! Szia Kata! Jövőhéten indulunk a várva várt Sartira :) .........Alexandrion Apartmanban leszünk és az lenne a kérdésem hogy a busz hol fog minket kitenni..........elvisz az apartmanhoz vagy sétálni kellesz?Előre köszi,üdv Nóri smile
Grand Kata Dátum: 2013-07-24 12:11:13
Gál Attila írta ekkor: 2013-07-24 10:54:06
Sziasztok! Egy kicsit túlbonyolítottam a kérdést :) Tehát, a kérdés van-e szivargyújtós csatlakozási lehetőség a buszon, közvetlen az üléseknél? Üdv, Ati smile
Kedves Attila! Nincs ilyen csatlakozási lehetőség a buszainkon smile smile de van más egyéb szórakozási lehetőség TV, Videofilm nézés, büfé. Ennyi tartozik bele a buszos szolgáltatásba. Üdvözlettel Kata smile smile
Gál Attila Dátum: 2013-07-24 10:54:06
Gál Attila írta ekkor: 2013-07-14 14:05:14
Sziasztok! Mi most utazunk előszőr és érdeklődnénk, hogy a buszon van-e lehetőség mondjuk a tabletet áramról használni. gondolok itt szivargyújtós csatlakozásra az üléseknél amit egy inverterrel megoldhatjuk a tápellátást. Köszi, Ati
Sziasztok! Egy kicsit túlbonyolítottam a kérdést :) Tehát, a kérdés van-e szivargyújtós csatlakozási lehetőség a buszon, közvetlen az üléseknél? Üdv, Ati smile
Orbán Adrián Dátum: 2013-07-23 22:29:57
Családommal aug.5-én indulunk Sartira az Ostraco apartmanba. Aki már volt ott írjon róla. smile Köszi!