Sziasztok! Mi most utazunk előszőr és érdeklődnénk, hogy a buszon van-e lehetőség mondjuk a tabletet áramról használni. gondolok itt szivargyújtós csatlakozásra az üléseknél amit egy inverterrel megoldhatjuk a tápellátást.
Köszi, Ati
Sziasztok! Egy kicsit túlbonyolítottam a kérdést :)
Tehát, a kérdés van-e szivargyújtós csatlakozási lehetőség a buszon, közvetlen az üléseknél?
Üdv, Ati