Sziasztok! Augusztus 5-én indulunk a párommal Sartira, az Alexandrion Apartmanban foglaltunk szállást. Szeretnék érdeklődni, hogy mennyire "zajos" a környék, illetve milyen közel (hány perc séta) van az apartman a szép, homokos tengerparthoz :) Olvasgattam a fórumot, de nem találtam az Alexandrion Apartmanra vonatkozóan információt :( Ha bárkinek van tapasztalata az apartmannal kapcsolatban, kérem írjon, megköszönném. :)
Kedves Zsófi! Nagyon szép és kulturált az Alexandrion apartman. Igaz kicsit a falu szélén van, de csendes és kellemes.
5- 10 perces sétára van a tengerpart és a falu központja. Szeretik a Vendégek! A képek magukért beszélnek amit a honlapunkon meg lehet tekinteni! Üdvözlettel Kata