(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Karajz Ágnes Dátum: 2013-07-22 00:09:43
Bertalan Regina írta ekkor: 2013-07-21 20:25:14
A mi emeleti szobánkon volt egy elhúzható zárható üvegajtó, szúnyogháló, és redőny is. Szóval biztos, hogy a lenieken is így van!
Köszönöm szépen a gyors válaszodat! A biztonság kedvéért azért megkérdezem még Grandkatát is. A másik fórumon érdeklődésemre írták, hogy van ott egy gondok, gondolom csak nappal tartózkodik ott?!
Bertalan Regina Dátum: 2013-07-21 20:25:14
Karajz Ágnes írta ekkor: 2013-07-20 17:47:15
Azt kérdezzem már meg, hogy a lenti apartmanbanokban a terasz ajtónál, ami javarészt üveg, volt-e valami redőny, vagy biztonsági zár?
A mi emeleti szobánkon volt egy elhúzható zárható üvegajtó, szúnyogháló, és redőny is. Szóval biztos, hogy a lenieken is így van!
Karajz Ágnes Dátum: 2013-07-20 17:47:15
Bertalan Regina írta ekkor: 2013-07-15 21:39:49
Kedves Kata, fórumozók! Július 2-9-ig voltunk a Rodon Gardenben. A buszút nagyon hosszúra sikerült, mert a határon rengeteget kellett várni, de szerencsére a busz szuper volt, és a sofőrök is nagyon türelmesek, segítőkészek!! Kb. 15:30-ra foglalhattuk el a szállásunkat, ami tényleg olyan szuper, mint amilyen a katalógusban (habár ennyi buszozás után már majdnem mindegy volt, hogy milyen). A lényeg, hogy odaértünk. Boldogság volt! smile A ház nagyon jó helyen van, gyönyörű, nyugodt környezetben. Pihenésre tökéletes! 14 éve voltunk már Sartin, de akkor a falu központjában, és éjjel is nagyon nagy volt a hangzavar. Itt maximum a szomszéd kakas kukorékolása zavarhatja a nyaralókat, aki már fél 5-kor kelti a népet (többször gondolkodtunk a kakaspörkölten) . De ha behúztuk az ajtót már tűrhető volt. A ház kb. 10-15 perces sétára van a falu központjától, ami külön jó is volt az esti gyrosozás után. 5 perc sétára bolt van, illetve a sarti beach is ennyi időt vesz igénybe, ami homokos partszakasz, lassan mélyülő vízzel. A szobában teljesen jól működött a wifi is! Az erkélyünkről még a napfelkeltét is megcsodálhattuk. Számunkra a legszuperebb program a Sithonia körút volt Katával, aki az egész úton érdekes, izgalmas történeteket, információkat osztott meg velünk Görögországgal, a szokásokkal, a gasztronómiával, egyszóval mindennel kapcsolatban. Egy segítőkész, közvetlen, szuper nő! Köszönjük Kata!!!!! Mindenkinek csak ajánlani tudjuk ezt a túrát! Nagy szomorúságunkra a görög estre olyan kevesen jelentkeztek, hogy az idegenvezetők minden igyekezete ellenére ez a program elmaradt.Úgyhogy kedves LEENDŐ UTAZÓK!!!MENJETEK GÖRÖG ESTRE (ha mi már nem tudtunk egy jót mulatni görög módra) !!! smile És most jön egy kis negatívum. A hazautazásunk napján, miután elhagytuk a szállásunkat és lepakoltunk a gyűjtő szobába, nem kaptunk semmiféle információt a nap további részéről a mi idegenvezetőnktől, a kijelölt wc-ről, amit használhattunk a busz indulásáig. Katától, és a másik idegenvezetőtől, Alexandrától kaptunk segítséget ezügyben a nap folyamán. Szóval egy óra udvaron várakozás után telefonáltunk, hogy mi van. Sajnos elfelejtődtünk. Ekkor szóltak, h menjünk ki gyorsan az útra a benzinkúthoz, mert bármelyik pillanatban jöhet a busz, amire fel kell pakoljuk a bőröndjeinket. 45 percet álltunk a tűző napon. Ekkor ismét Kata segítségét kaptuk. Még egy köszönet! A hazaút már nagyon simán ment! 16 órakor indultunk (helyi idő szerint) és 8:30-kor már Budapesten szálltunk le a buszról. Összességében nagyon meg voltunk elégedve a Grand tours-sal, a Rodon Gardennel, és Veled Kata! Köszönjük: a négy Csaj a Rodon Gardenből.
Azt kérdezzem már meg, hogy a lenti apartmanbanokban a terasz ajtónál, ami javarészt üveg, volt-e valami redőny, vagy biztonsági zár?
Nemoda Róbert Dátum: 2013-07-19 19:23:53
Grand Kata írta ekkor: 2013-07-15 15:36:38
Kedves Róbert! Van wifi a Blue Sartiban Üdvözlettel Kata smile
Kedves Kata köszönöm a válaszod már pakolunk és kedden érkezünk :) :) :)
Grand Kata Dátum: 2013-07-18 17:59:36
Belicza Ivett írta ekkor: 2013-07-18 17:42:50
Hello!Jön valaki szeotember 2-án nyíregyházáról busszal?Engem is érdekelne a robogó bérlése,mert szeretnénk a Narancspartra ellátogatni,és körülnézni még sok szép helyen!A Mitsokopi Apartmanaban fogunk megszállni és érdekelne,hogy a konyhában van-e hűtőszekrény,és milyenek a szobák?
Kedves Ivett! Minden házunk minden szobájában természetesen van hűtőszekrény! smile smile Motorbérlési lehetőség is van. A honlapon pedig megnézheted milyenek a ház szobái. Üdvözlettel Kata smile smile