Kedves Kata!
Valahol azt olvastam, hogy Sartin szeptemberben már a napernyőket is összepakolják a starndokról. Töprengtem, hogy augusztusban vagy szeptemberben utazzunk és remélem nem döntöttem rosszul, hogy a szeptemberi indulást választottam.Remélem nem igy van és akkor még ott nincs vége a szezonnak. Abból is gondolom ezt, hogy megnyugtattál, hogy minden fakultativ program lesz, mi sem maradunk le semmiről.
Kevesebb turista,kissebb nyüzsgés részemről nem hátrány!
Üdv: Judit
Kedves Judit! Azt nem garantálom, hogy sok napernyő lesz a parton szeptemberben, de lesz. Valójában szezon vége van már ilyenkor, hiszen elkezdődik mindenütt az iskolaév. A fakultatív kirándulások ugyan létszámfüggőek egyes esetekben, de bízunk benne, hogy szeptemberben is sok kirándulni vágyó Vendégünk lesz. Üdvözlettel Kata