(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Bondár Anita Dátum: 2013-07-16 16:03:27
Sziasztok!Jön-e valaki Sartira szept 3-tól békéscsabáról busszal??Érdeklődni szeretnék milyen árban van a Robogó bérlés ill a kerékpár?
Csipkés Gáborné Dátum: 2013-07-16 14:02:53
Kedves Kata! Valahol azt olvastam, hogy Sartin szeptemberben már a napernyőket is összepakolják a starndokról. Töprengtem, hogy augusztusban vagy szeptemberben utazzunk és remélem nem döntöttem rosszul, hogy a szeptemberi indulást választottam.Remélem nem igy van és akkor még ott nincs vége a szezonnak. Abból is gondolom ezt, hogy megnyugtattál, hogy minden fakultativ program lesz, mi sem maradunk le semmiről. Kevesebb turista,kissebb nyüzsgés részemről nem hátrány! Üdv: Judit
Tombácz Gábor Dátum: 2013-07-16 11:49:09
Sziasztok!! Anna apartmanról szeretném ha tapasztalatokat írnátok!!Aug 27-szept 3 ig ott leszünk!!!:D
Bertalan Regina Dátum: 2013-07-15 21:39:49
Kedves Kata, fórumozók! Július 2-9-ig voltunk a Rodon Gardenben. A buszút nagyon hosszúra sikerült, mert a határon rengeteget kellett várni, de szerencsére a busz szuper volt, és a sofőrök is nagyon türelmesek, segítőkészek!! Kb. 15:30-ra foglalhattuk el a szállásunkat, ami tényleg olyan szuper, mint amilyen a katalógusban (habár ennyi buszozás után már majdnem mindegy volt, hogy milyen). A lényeg, hogy odaértünk. Boldogság volt! smile A ház nagyon jó helyen van, gyönyörű, nyugodt környezetben. Pihenésre tökéletes! 14 éve voltunk már Sartin, de akkor a falu központjában, és éjjel is nagyon nagy volt a hangzavar. Itt maximum a szomszéd kakas kukorékolása zavarhatja a nyaralókat, aki már fél 5-kor kelti a népet (többször gondolkodtunk a kakaspörkölten) . De ha behúztuk az ajtót már tűrhető volt. A ház kb. 10-15 perces sétára van a falu központjától, ami külön jó is volt az esti gyrosozás után. 5 perc sétára bolt van, illetve a sarti beach is ennyi időt vesz igénybe, ami homokos partszakasz, lassan mélyülő vízzel. A szobában teljesen jól működött a wifi is! Az erkélyünkről még a napfelkeltét is megcsodálhattuk. Számunkra a legszuperebb program a Sithonia körút volt Katával, aki az egész úton érdekes, izgalmas történeteket, információkat osztott meg velünk Görögországgal, a szokásokkal, a gasztronómiával, egyszóval mindennel kapcsolatban. Egy segítőkész, közvetlen, szuper nő! Köszönjük Kata!!!!! Mindenkinek csak ajánlani tudjuk ezt a túrát! Nagy szomorúságunkra a görög estre olyan kevesen jelentkeztek, hogy az idegenvezetők minden igyekezete ellenére ez a program elmaradt.Úgyhogy kedves LEENDŐ UTAZÓK!!!MENJETEK GÖRÖG ESTRE (ha mi már nem tudtunk egy jót mulatni görög módra) !!! smile És most jön egy kis negatívum. A hazautazásunk napján, miután elhagytuk a szállásunkat és lepakoltunk a gyűjtő szobába, nem kaptunk semmiféle információt a nap további részéről a mi idegenvezetőnktől, a kijelölt wc-ről, amit használhattunk a busz indulásáig. Katától, és a másik idegenvezetőtől, Alexandrától kaptunk segítséget ezügyben a nap folyamán. Szóval egy óra udvaron várakozás után telefonáltunk, hogy mi van. Sajnos elfelejtődtünk. Ekkor szóltak, h menjünk ki gyorsan az útra a benzinkúthoz, mert bármelyik pillanatban jöhet a busz, amire fel kell pakoljuk a bőröndjeinket. 45 percet álltunk a tűző napon. Ekkor ismét Kata segítségét kaptuk. Még egy köszönet! A hazaút már nagyon simán ment! 16 órakor indultunk (helyi idő szerint) és 8:30-kor már Budapesten szálltunk le a buszról. Összességében nagyon meg voltunk elégedve a Grand tours-sal, a Rodon Gardennel, és Veled Kata! Köszönjük: a négy Csaj a Rodon Gardenből.
Grand Kata Dátum: 2013-07-15 15:41:23
Tamás Lenke írta ekkor: 2013-07-15 14:02:52
Köszönöm szépen válaszod,Kata. Egy kicsit elszomorít a hír,mert az utazási irodában tengerre néző szobát kértem és a Mitsokopit ajánlották. De....ez van. Szeptemberben talalozunk,ha még ott leszel.Lenke smile
Kedves Lenke! Az, hogy nem tengerre néző feláras a szoba, nem azt jelenti, hogy nem látszik a tenger. Nagyon kellemesek ezek az apartmanok, és bízom benne, hogy én is itt leszek. Legalább is ez a tervem smile Jó készülődést és csak pozitív hozzáállást smile Biztos vagyok benne, hogy nagyon jól fogjátok érezni magatokat! Üdvözlettel Kata smile smile smile