Szép napot! Érdeklődnék,hogy ha három felnőtt és egy 1 éves gyermekkel mennénk nyaralni,milyen szobát kell foglalnunk 3 vagy 4 főre valót? A gyermek utazóágyban aludna.
Válaszát előre is köszönöm
Kedves Csilla! Szerintem fel kellene hívni az irodánkat Debrecenben. Az Egy éves csecsemőnek szerintem nem kell külön ágy. Sokszor a szülővel alszik, így a 3 ágyas is elég. Az a lényeg, hogy elférjen a babaágy. Nem tudom melyik házra és szobára gondoltatok?? Üdvözlettel Kata