(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2013-07-15 15:38:36
Vajtó Csilla írta ekkor: 2013-07-15 11:54:11
Szép napot! Érdeklődnék,hogy ha három felnőtt és egy 1 éves gyermekkel mennénk nyaralni,milyen szobát kell foglalnunk 3 vagy 4 főre valót? A gyermek utazóágyban aludna. Válaszát előre is köszönöm
Kedves Csilla! Szerintem fel kellene hívni az irodánkat Debrecenben. Az Egy éves csecsemőnek szerintem nem kell külön ágy. Sokszor a szülővel alszik, így a 3 ágyas is elég. Az a lényeg, hogy elférjen a babaágy. Nem tudom melyik házra és szobára gondoltatok?? Üdvözlettel Kata smile smile
Grand Kata Dátum: 2013-07-15 15:36:38
Nemoda Róbert írta ekkor: 2013-07-14 23:12:52
Kedves Kata! Érdeklődni szeretnék hogy van e már wifi-s internet a Blue sartiba?
Kedves Róbert! Van wifi a Blue Sartiban Üdvözlettel Kata smile
Tamás Lenke Dátum: 2013-07-15 14:02:52
Grand Kata írta ekkor: 2013-07-14 18:13:58
Kedves Lenke! A Mitsokopi ház szobái nem tengerre néző felárasak, a honlapon a fényképeket és a tájolást jól lehet látni. Üdülési díjat a nem kell fizetni! Egyébként nagyon szép és kényelmes apartman a Vendégek meg vannak elégedve vele. smile smile Üdvözlettel Kata
Köszönöm szépen válaszod,Kata. Egy kicsit elszomorít a hír,mert az utazási irodában tengerre néző szobát kértem és a Mitsokopit ajánlották. De....ez van. Szeptemberben talalozunk,ha még ott leszel.Lenke smile
Vajtó Csilla Dátum: 2013-07-15 11:54:11
Szép napot! Érdeklődnék,hogy ha három felnőtt és egy 1 éves gyermekkel mennénk nyaralni,milyen szobát kell foglalnunk 3 vagy 4 főre valót? A gyermek utazóágyban aludna. Válaszát előre is köszönöm
Nemoda Róbert Dátum: 2013-07-14 23:12:52
Kedves Kata! Érdeklődni szeretnék hogy van e már wifi-s internet a Blue sartiba?