(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Gál Attila Dátum: 2013-07-14 14:05:14
Sziasztok! Mi most utazunk előszőr és érdeklődnénk, hogy a buszon van-e lehetőség mondjuk a tabletet áramról használni. gondolok itt szivargyújtós csatlakozásra az üléseknél amit egy inverterrel megoldhatjuk a tápellátást. Köszi, Ati
Szabó-Szűcs Ildikó Dátum: 2013-07-14 09:22:46
Kedves Kata ! Egy kérdésem lenne még hozzád ? Azt olvastam ,hogy a George II. Apartman lakói ,igénybe veheti a Hotel Phyllis összes szolgáltatását. Gondolok itt az úszómedencére,bárra,Stb. Nem tudom mi igaz ebből.? Kérlek, ezt is írd meg nekem. Köszönöm, Üdv: Ildikó
Tamás Lenke Dátum: 2013-07-13 19:37:33
Sziasztok! Volt valaki közületek a Mitsokopi Apartmanban??Nem sok infót találok róla.Az érdekelne,hogy a 4 fős szobákból látszik-e a tenger(mert tengerre néz,állitólag).És kell-e fizetni üdülési dijat? Köszi annak,aki válaszol!!
Szabó-Szűcs Ildikó Dátum: 2013-07-13 14:25:55
Kedves Kata ! Mi augusztus 25-én indulunk a George II. Apartmanba,de most nagyon el keserít amit Vera írt.Hiszen nekünk ez már a harmadik utunk Sartiba és eddig mindig nagyon jó szállásaink voltak.De ez a minimum,hogy víz probléma NE legyen.Az internet is meg lep, hiszen az ember a családjával csak este beszél,amikor mindenki otthon van.Én hajlandó vagyok érte valamennyit fizetni ,de az nem lenne jó ha a tulajdonos lekapcsolna. Kérlek ,ezeket tudd már meg légyszíves ,hogy fog e változni ,vagy ebben az idő szakban is így lesz. Köszönöm előre is . Üdv: ILDIKÓ
Gozdán Tibor Dátum: 2013-07-12 23:10:01
Kedves Kata! Kedden érkezünk egyéni szervezéssel az Ostraco Apartmanba és érdeklődnék a parkolási lehetőségről, mivel erről semmilyen infór nem találok a honlapon. Tisztelettel, Gozdán Tibor