Kedves Kata !
Mi augusztus 25-én indulunk a George II. Apartmanba,de most nagyon el keserít amit Vera írt.Hiszen nekünk ez már a harmadik utunk Sartiba és eddig mindig nagyon jó szállásaink voltak.De ez a minimum,hogy víz probléma NE legyen.Az internet is meg lep, hiszen az ember a családjával csak este beszél,amikor mindenki otthon van.Én hajlandó vagyok érte valamennyit fizetni ,de az nem lenne jó ha a tulajdonos lekapcsolna.
Kérlek ,ezeket tudd már meg légyszíves ,hogy fog e változni ,vagy ebben az idő szakban is így lesz.
Köszönöm előre is .
Üdv: ILDIKÓ