Kedves Fórumozók,és az ezután Utazók!Mi juli.10.-én jöttünk haza,a George II.-ben laktunk.Az oda utunk kicsit hosszúra sikerült,mert a szerb és macedon határokon 4-4 órát várakoztunk.Sofőreinknek köszönet,a türelmükért!Ők mindent megtettek,hogy minél előbb Sartira juttasanak!Az apartman kicsit csalódás volt, a képeken nagyobbnak tüntek a szobák,de ez sem volt olyan baj,mint hogy esténként alig volt víznyomás,igen nehézkes volt a tusolás!A másik probléma a wifivel volt, a szobákban nem volt elérhető!A tulajdonos minden este 10.-órakor kikapcsolta,tehát mire este hazaértünk már nem lehetett internetezni!Azért volt sok szép élményünk is,az egyik a szigettúra amit Kata vezetett.Nagyon szép napot szerzett nekünk!

Idegenvezetése mindenre kiterjedő,érdekes volt!Köszönet a szép választékos beszédért!A problémáinkkal is bizalommal fordulhattunk hozzá!Mindent köszönünk!!A hazautaztató sofőreinknek is köszönjük a türelmüket,gyorsaságukat!Nagyon jó utunk volt hazafelé!Hamar hazaértünk!Üdvözlettel Verus!Jó nyaralást kívánunk az ezután utazóknak! Kata neked jó munkát a nyár hátralévő részére!!