(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Dudás Vera Dátum: 2013-07-12 20:59:02
Kedves Fórumozók,és az ezután Utazók!Mi juli.10.-én jöttünk haza,a George II.-ben laktunk.Az oda utunk kicsit hosszúra sikerült,mert a szerb és macedon határokon 4-4 órát várakoztunk.Sofőreinknek köszönet,a türelmükért!Ők mindent megtettek,hogy minél előbb Sartira juttasanak!Az apartman kicsit csalódás volt, a képeken nagyobbnak tüntek a szobák,de ez sem volt olyan baj,mint hogy esténként alig volt víznyomás,igen nehézkes volt a tusolás!A másik probléma a wifivel volt, a szobákban nem volt elérhető!A tulajdonos minden este 10.-órakor kikapcsolta,tehát mire este hazaértünk már nem lehetett internetezni!Azért volt sok szép élményünk is,az egyik a szigettúra amit Kata vezetett.Nagyon szép napot szerzett nekünk! smile Idegenvezetése mindenre kiterjedő,érdekes volt!Köszönet a szép választékos beszédért!A problémáinkkal is bizalommal fordulhattunk hozzá!Mindent köszönünk!!A hazautaztató sofőreinknek is köszönjük a türelmüket,gyorsaságukat!Nagyon jó utunk volt hazafelé!Hamar hazaértünk!Üdvözlettel Verus!Jó nyaralást kívánunk az ezután utazóknak! Kata neked jó munkát a nyár hátralévő részére!! smile
Juhász István Dátum: 2013-07-12 18:54:09
Grand Kata írta ekkor: 2013-07-12 17:31:15
Kedves István! A megengedett csomagok mellett egy napernyő szállítása nem jelent gondot! Jó utat kívánok! Üdvözlettel Kata smile smile
Kedves Kata! Nagyon szépen köszönöm gyors és megnyugtató válaszát. Tisztelettel: Juhász István
Grand Kata Dátum: 2013-07-12 17:31:15
Juhász István írta ekkor: 2013-07-12 14:49:21
Kedves Kata! Érdeklődni szeretnék, hogy a buszos utazás során a fejenkénti csomagokon túl egy napernyőt elhelyezhetünk díjmentesen a csomagtérben? Ha nem akkor mennyi egy napernyő szállítási pluszköltsége? Köszönettel: Juhász István
Kedves István! A megengedett csomagok mellett egy napernyő szállítása nem jelent gondot! Jó utat kívánok! Üdvözlettel Kata smile smile
Juhász István Dátum: 2013-07-12 14:49:21
Kedves Kata! Érdeklődni szeretnék, hogy a buszos utazás során a fejenkénti csomagokon túl egy napernyőt elhelyezhetünk díjmentesen a csomagtérben? Ha nem akkor mennyi egy napernyő szállítási pluszköltsége? Köszönettel: Juhász István
Bakro Krisztina Dátum: 2013-07-12 09:48:40
Grand Kata írta ekkor: 2013-07-11 11:18:58
Kedves Krisztina! Azon kívül, amit a honlapunkon lehet találni a George I.-es apartmanunkról, mire lennél még kíváncsi? Üdvözlettel Kata smile smile smile
igazából csak ennyire voltam kíváncsi!még azt szeretném megkérdezni,hogy milyen helyeket érdemes meglátogatni??nekem Görögország a kedvenc helyem minden évben ide járunk nyaralni!!köszi smile