(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Dátum: 2013-07-11 17:06:47
Grand Kata írta ekkor: 2013-07-11 11:20:09
Kedves Izabella! Nagyon szívesen válaszolok minden kérdésre. Mi pedig szeretettel várunk! Jó utat és szép napot Kata smile smile
smile smile smile smile smile smile
Grand Kata Dátum: 2013-07-11 11:22:19
Szeifertné Hegedüs Szilvia írta ekkor: 2013-07-11 10:41:48
Kedves Kata! Köszönöm a gyors válaszod! Mi mindig autóval megyünk, mert nagyon szeretünk felfedező utakat tenni. Egyébként már mi is találkoztunk, szerintem 2-szer is még Marmarasban :) A második "otthonunk" Görögország! :) Nemsokára újra találkozunk! Üdv.: Szilvi
Kedves Szilvi! Valószínű, hogy találkoztunk, hiszen 12 évig voltam Marmaraszon. Nekem is a második otthonom Görögország, de szó szerint.... smile Várom a találkozást és jó utat kívánok! Üdvözlettel Kata smile smile
Grand Kata Dátum: 2013-07-11 11:20:09
írta ekkor: 2013-07-11 10:32:50
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat! Jövő héten érkezünk! Üdv.: Izabella smile
Kedves Izabella! Nagyon szívesen válaszolok minden kérdésre. Mi pedig szeretettel várunk! Jó utat és szép napot Kata smile smile
Grand Kata Dátum: 2013-07-11 11:18:58
Bakro Krisztina írta ekkor: 2013-07-11 07:44:32
Kedves Kata!!Érdeklődni szeretnék,hogy a George1 apartmanrol mit lehet tudni!!22.en indulunk ki!!
Kedves Krisztina! Azon kívül, amit a honlapunkon lehet találni a George I.-es apartmanunkról, mire lennél még kíváncsi? Üdvözlettel Kata smile smile smile
Grand Kata Dátum: 2013-07-11 11:17:08
Klára írta ekkor: 2013-07-10 19:24:07
Kedves Kata! Ha te dolgoztál 2010-ben Marmaroson,akkor szerintem mi már találkoztunk is! smile smile Lehetséges,hogy kihasználjuk majd az alkalmat és "átruccanunk" veletek oda! smile További szép napot! Üdv. Klári
KEDVES KLÁRI! ÉN 2001-TŐL DOLGOZTAM MARMARASZON, ÍGY VALÓSZÍNŰ, MÉG NEM TALÁLKOZTUNK, DE MOST MAJD MEGTÖRTÉNIK! ÖRÜLNI FOGUNK, HA VELÜNK TARTOTOK! smile NEKED IS SZÉP NAPOT! SZIA KATA smile smile smile