Remélem így kielégítő a válaszom! Üdvözlettel Kata
Lehetséges,hogy kihasználjuk majd az alkalmat és "átruccanunk" veletek oda!
További szép napot! Üdv. Klári
Remélem így kielégítő a válaszom! Üdvözlettel Kata