(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Karajz Ágnes Dátum: 2013-07-06 13:33:46
írta ekkor: 2013-07-05 18:00:29
Üdv. fórumozók! A Rodon Gardenbe megyünk július 23-tól, valaki tudna róla infókat adni? Milyen a hely, a szállás, és az apartmanok felszerelése is érdekelne! Megköszönném az információkat. Nagyon izgatottan várjuk már az indulást, nem voltunk még Sartin. smile
Kedves Szakály Tamásné! Én is némi információt várnék a Rodonról, bár mi később mennénk:) Ha esetleg nem jön info, akkor tudnál majd nekem adni egy-kettőt?:)
Dátum: 2013-07-05 18:00:29
Üdv. fórumozók! A Rodon Gardenbe megyünk július 23-tól, valaki tudna róla infókat adni? Milyen a hely, a szállás, és az apartmanok felszerelése is érdekelne! Megköszönném az információkat. Nagyon izgatottan várjuk már az indulást, nem voltunk még Sartin. smile
Grand Kata Dátum: 2013-07-05 17:03:02
György Ági írta ekkor: 2013-07-05 08:11:59
Szia Kata! Már nem pánikolok, már pakolok.... smile Köszönöm a biztatást és örülök, hogy gondod fordítasz a megnyugtatásunkra. Már nem zaklatlak, mert megkezdjük a csekkolást. Legközelebb személyesen gyűlik meg velünk a "bajod". smile Kedden találkozunk. Meg fogsz ismerni, mert 4 vidám lány fog leröppenni a buszról. ( én esetleg a korom miatt kihagyom a röppenést, de a többi stimm). Addig is millió puszi és mindent köszi: Lányok ui: gyorsan írd meg ha van valamire szükséged ami csak innen vihető.....
Szia Ági és a LÁNYOK! Jó csomagolást és kellemes utazást! Mi itt várunk! smile smile Pusza Kata
Grand Kata Dátum: 2013-07-05 17:02:01
Kóródi Éva írta ekkor: 2013-07-04 20:00:41
Bocsi! Figyelmetlen voltam, mát megtaláltam a kérdésemre a választ!
Semmi gond kedves Éva! Mindenkinek szívesen válaszolok a kérdésére! smile smile smile Üdv.: Kata
Grand Kata Dátum: 2013-07-05 17:00:44
P. Niki írta ekkor: 2013-07-03 09:38:00
Szia GrandKata! Mi Ostraco Apartmanban leszünk, és azt szeretném tudni, hogy mennyire jó ott a WiFi? Gyors vagy szakad? Előre is köszönöm a választ. Üdvözlettel: Niki
Kedves Niki! Eddig az Osztrakós netre nem volt panasz, reméljük így is marad! Üdv.: Kata smile smile