Szia Kata! Már nem pánikolok, már pakolok....

Köszönöm a biztatást és örülök, hogy gondod fordítasz a megnyugtatásunkra. Már nem zaklatlak, mert megkezdjük a csekkolást. Legközelebb személyesen gyűlik meg velünk a "bajod".

Kedden találkozunk. Meg fogsz ismerni, mert 4 vidám lány fog leröppenni a buszról. ( én esetleg a korom miatt kihagyom a röppenést, de a többi stimm).
Addig is millió puszi és mindent köszi: Lányok
ui: gyorsan írd meg ha van valamire szükséged ami csak innen vihető.....
Szia Ági és a LÁNYOK! Jó csomagolást és kellemes utazást! Mi itt várunk!

Pusza Kata