(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Dávid Zoltán Dátum: 2013-07-03 10:13:23
György Ági írta ekkor: 2013-07-03 08:48:59
Szia Kata! Kedves Mindenki! Öregedtem 10 évet, és nem aludtam 1 éjszakát a figyelmetlenségem miatt. Gondoltam olvasgatom még a fórumozók információ áradatait, ahol rábukkantam egy-két érdekes sztorira az útlevél szükségességét illetően. Én teljes nyugalommal voltam abban a hitben, hogy nincs rá szükség. Elég az új tipusú plasztik. sz.i.g. Kibillentettek az elgondolásaimból, és teljes pánikkal elkezdtem keresni az útleveleket. Jelenleg a 4-ből 2 hiányzik. (8.-án utazunk) Ma reggel telefonáltam az iroda központi számára, ahol egy kedves hölgy biztosított afelől, hogy nem kell az útlevél. Nem kérik a buszfelszálás előtt csak az igazolványt. Remélem tényleg így van és nem kell a szabimat egy Szerb, vagy Macedon tranzit zárkában töltenünk. Sajnálnám ha ott kellene lebarnúlnom. Szóval figyelem! Ha valakinek más infója van, vagy azonnal szóljon, vagy hozzon banánt meg reszelőt.. Katának puszi! Mindenkinek üdv:Lányok
Kedves Ági ! Nyugodj meg elég az új személyi ,a lényeg hogy érvényes legyen ! Kata is ugyanezt válaszolná. Mi is személyivel utaztunk, mint sokan mások is . Jó utat ! Üdv: Zoli :D smile
P. Niki Dátum: 2013-07-03 09:38:00
Szia GrandKata! Mi Ostraco Apartmanban leszünk, és azt szeretném tudni, hogy mennyire jó ott a WiFi? Gyors vagy szakad? Előre is köszönöm a választ. Üdvözlettel: Niki
György Ági Dátum: 2013-07-03 08:48:59
Szia Kata! Kedves Mindenki! Öregedtem 10 évet, és nem aludtam 1 éjszakát a figyelmetlenségem miatt. Gondoltam olvasgatom még a fórumozók információ áradatait, ahol rábukkantam egy-két érdekes sztorira az útlevél szükségességét illetően. Én teljes nyugalommal voltam abban a hitben, hogy nincs rá szükség. Elég az új tipusú plasztik. sz.i.g. Kibillentettek az elgondolásaimból, és teljes pánikkal elkezdtem keresni az útleveleket. Jelenleg a 4-ből 2 hiányzik. (8.-án utazunk) Ma reggel telefonáltam az iroda központi számára, ahol egy kedves hölgy biztosított afelől, hogy nem kell az útlevél. Nem kérik a buszfelszálás előtt csak az igazolványt. Remélem tényleg így van és nem kell a szabimat egy Szerb, vagy Macedon tranzit zárkában töltenünk. Sajnálnám ha ott kellene lebarnúlnom. Szóval figyelem! Ha valakinek más infója van, vagy azonnal szóljon, vagy hozzon banánt meg reszelőt.. Katának puszi! Mindenkinek üdv:Lányok
Grand Kata Dátum: 2013-07-02 20:16:42
Szabó-Szűcs Ildikó írta ekkor: 2013-07-02 16:50:24
Kedves Kata ! Augusztus.25-én indulunk , a George 2 Apartmanban fogunk megszállni. Szeretném tudni ,hogy ott van e internet elérhetőség ? Válaszodat előre is köszönjük. Üdvözlettel : Ildikó
Kedves Ildikó! Minden apartmanunkban van internetes hozzáférhetőség. A kdot érkezéskor kapják meg a Vendégek! Szeretettel várunk! Üdvözlettel Kata smile smile
Szabó-Szűcs Ildikó Dátum: 2013-07-02 16:50:24
Kedves Kata ! Augusztus.25-én indulunk , a George 2 Apartmanban fogunk megszállni. Szeretném tudni ,hogy ott van e internet elérhetőség ? Válaszodat előre is köszönjük. Üdvözlettel : Ildikó