Kedves Kata! Július 22-én utazunk Sartira a családommal, azután szeretnék érdeklődni, hogy a buszon az elhelyezés hogyan zajlik, mert 9-en megyünk és szeretnénk egymás közelében lenni. Érdekelne az is, hogy a buszon van -e lehetőség Wifi használatra? Ebben az időpontban te leszel az idegenvezető?:) Reméljük,hogy felejthetetlen nyaralásban lesz részünk, már nagyon várjuk! Előre is köszönjük válaszodat: Marcsi :DDDD
Kedves Marcsi! A busz ülésrendet Debrecenben az irodánkban osztják be. Amennyiben egyeztettek, akkor biztosan úgy kapjátok az üléseket, hogy egy csoportba legyetek. Amúgy lehet fix ülőhelyet igényelni, ami 3000 Ft/ fő áron kapható. A Wifivel kapcsolatban megkérdezem az irodánkat, mert sajnos ezt nem tudom

Hárman vagyunk itt Sartiban idegenvezetők és heti váltásban csináljuk a kirándulásokat. Én is bízom benne, hogy szép élményekkel gazdagodva tártek majd haza! Üdvözlettel Kata