Szia Kata! Ugyan mi nem mostanában,hanem szeptemberben megyünk Sartira,de egy kis információt szeretnék ezzel kapcsolatban tőled. Családostól megyünk 8-an. ! felnőtt és 4 gyermek. Sajnos ebből 3 gyermek cukorbeteg és inzulint használnak. Az első kérdésem az lenne ezzel kapcsolatban,hogy szerinted kell e az orvostól kérni esetleg valamilyen igazolást ezzel kapcsolatban az esetleges problémák megelőzése miatt a határátkelésekhez? Tudom,hogy ez nem repülő út,és nem annyira alaposak. A második kérdésem az lenne,hogy mi a Maria Apartmanban fogunk lakni,melyet már le is foglaltunk,és láttuk a leírásban,hogy van grillezési lehetőség? Kérdésem a következő,hogy akkor bármikor igénybe vehető ez a szolgáltatás,vagy esetleg a tulajdonossal kell majd egyeztetnünk ez ügyben? Előre is köszönöm válaszod és szép napot neked! :)