(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2013-06-27 22:45:32
György Ági írta ekkor: 2013-06-26 07:39:58
Szia Kata! Köszönöm a választ. Motor project átgondolás alá véve!!!! :))) Továbbra is várom azon utastársaim jelentkezését, akik 07.08.-án velünk együtt szállnak fel a buszra. Mindenkinek üdv. Katának puszi: Lányok
Kedves Ági! Biztosan jó lesz a társaság! Majd csak jelentkezik valaki aki veletek együtt utazik! Mi minden esetre tárt karokkal várunk smile smile smile
Grand Kata Dátum: 2013-06-27 22:44:02
írta ekkor: 2013-06-26 06:25:56
Szia Kata! Köszönöm a válaszod. Remélem hamarosan találkozunk. Üdv.
Nagyon szívesen és szeretettel várunk! smile smile Üdv.: Kata
Nagy Annamária Dátum: 2013-06-27 19:54:57
Kedves Kata! A családdal augusztus közepén fogunk Sartira utazni, és az Ostraco apartmanban fogunk lakni. Ez a szálláshely is a fennhatóságod alá tartozik? Milyen felszereltségű az apartman? Köszönettel: Nusi
Klára Dátum: 2013-06-27 14:23:52
Szia Kata! Ugyan mi nem mostanában,hanem szeptemberben megyünk Sartira,de egy kis információt szeretnék ezzel kapcsolatban tőled. Családostól megyünk 8-an. ! felnőtt és 4 gyermek. Sajnos ebből 3 gyermek cukorbeteg és inzulint használnak. Az első kérdésem az lenne ezzel kapcsolatban,hogy szerinted kell e az orvostól kérni esetleg valamilyen igazolást ezzel kapcsolatban az esetleges problémák megelőzése miatt a határátkelésekhez? Tudom,hogy ez nem repülő út,és nem annyira alaposak. A második kérdésem az lenne,hogy mi a Maria Apartmanban fogunk lakni,melyet már le is foglaltunk,és láttuk a leírásban,hogy van grillezési lehetőség? Kérdésem a következő,hogy akkor bármikor igénybe vehető ez a szolgáltatás,vagy esetleg a tulajdonossal kell majd egyeztetnünk ez ügyben? Előre is köszönöm válaszod és szép napot neked! :)
Váncsa Csabáné Dátum: 2013-06-26 20:36:39
Dudás Vera írta ekkor: 2013-06-26 20:17:04
Szia Kata!Köszönöm a válaszodat már számoljuk a napokat! smile Másodikán érkezünk!Üdv Vera! smile smile
Kedves Kata! Sajnos a honlapotokon és a katalógusban sem sikerült megtalálnunk arról infot,hogy a Görögországba induló Grandtours-os buszokon van-e WIFI?Nemsokára indulunk Veletek Sarti-ra,és ezért érdekelne a dolog.... Előre is köszönjük válaszod:Dóra