(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Dátum: 2013-06-26 06:25:56
Szia Kata! Köszönöm a válaszod. Remélem hamarosan találkozunk. Üdv.
Grand Kata Dátum: 2013-06-25 20:54:15
hegedűs tünde írta ekkor: 2013-06-24 19:10:12
Kedves Kata!Megkérnélek rá,ha lehetséges és időd engedi,hogy érdeklőd meg nekem az orvosi rendelőben elfogadják-e a MAGYAR POSTA UTASBÍZTÓSÍTÁST?Válaszodat előre is köszönöm!
Bocsi kedves Tünde! A lényegre nem válaszoltam! Elfogadják a Posta biztosítást is. Üdv.: Kata smile smile
Grand Kata Dátum: 2013-06-25 20:49:47
hegedűs tünde írta ekkor: 2013-06-24 19:10:12
Kedves Kata!Megkérnélek rá,ha lehetséges és időd engedi,hogy érdeklőd meg nekem az orvosi rendelőben elfogadják-e a MAGYAR POSTA UTASBÍZTÓSÍTÁST?Válaszodat előre is köszönöm!
Kedves Tünde! Sajnos nem igazán ismerem ezt a fajta biztosítást. A mi irodánk az Atlas biztosítás mellett tette le a voksot, mert azt tartjuk a legkomplettebb biztosításnak. Természetesen minden Vendég azt választja ami a számára leg szimpatikusabb, de el kell olvasni az apró betűs részt is. Üdvözlettel Kata smile smile
Grand Kata Dátum: 2013-06-25 20:30:59
írta ekkor: 2013-06-24 12:05:23
Szia Kata! Julius 2-9-ig leszünk Sartin. Azt szeretném megkérdezni Tőled, hogy a hajókirándulás fakultatív program az Athosz hegyhez mit tartalmaz pontosan? Kiköt e a hajó valahol, vagy csak elmegy a hegyhez és visszajön? Ha tudsz légyszíves írj egy kis ismertetőt erről a programról. Előre is köszönöm. Már alíg várjuk hogy ott legyünk Sartin.
Kedves János. Nagyon szívesen tájékoztatlak a kirándulásról. Egy hatalmas 3 szintes 650 személyes hajóval indul a kirándulás Ormos Panagias kikötőjéből, ami 35 km-re van Sartitól. Amíg az Athos hegyhez érünk, több nyelven elhangzik a Kolostor-köztársaság története, majd bekanyarodunk, és a part mentén haladva észak felé 8 csodálatos kolostort tudunk lencsevégre kapni a hajóról, persze közben a kolostorokról is ismertető hangzik el. A határ után az első szabad városban Ouranopolisban megállunk és 1-2 órás szabadprogram veszi kezdetét. Hazafelé menet pedig egy színvonalas folklórműsorban gyönyörködhetünk élő zene kíséretében. Így zajlik a kirándulás az Athos Kolostor Köztársasághoz. Nagyon szép, izgalmas és tetszik a Vendégeknek. Remélem Nektek is tetszeni fog. Üdvözlettel Kata smile smile
Nemoda Róbert Dátum: 2013-06-25 19:21:41
Üdvözlök mindenkit érdeklődni szeretnék hogy ki utazik Sarti-ra 07.22. -től busszal . smile