Kedves Kata! Júliusban megyünk a családommal Sartira, a Blue Sartiban leszünk elszállásolva. Tudom, hogy nem tudsz minden kérdésre válaszolni, de minket nagyon érdekelne az a kérdés amit már feltettem ezen az oldalon kétszer. A munkálatokról lenne szó, amit a sétány-építés alatt értek. Csak annyi érdekelne, hogy ez mennyire zavaró az ott nyaralóknak, esetleg már elkészültek vele, vagy tartanak még a munkák....? Netalán annyira zavaró és illúzió romboló, hogy inkább nem válaszolsz rá? Nagyon megköszönném a válaszodat!