Kedves Kata!Julius 1.-én utazunk a családunk hat tagjával,a George II.-be fogunk lakni.Szeretném megkérdezni,hogy a mi szállásunk közelében a parton van-e napernyős,napozóágyas lehetőség,mert ha nincs akkor felkell készülnünk napernyővel,napozószőnyeggel.A legfontosabb kérdés,hogy van-e vagy lesz-e internet mire megyünk?A fiatal családtagjainknak ez fontos kérdés.Úgy olvastam,hogy te ott laksz a George II-ben,így lesz alkalmunk veled megismerkedni!Már nagyon várjuk az utazást,már sok helyen voltunk Görögországban,kíváncsian várjuk Sartit.

Üdvözlettel Dudás Vera és családja!