KEDVES KATA! Úgy látom, hogy a többiek nem tudnak a kérdésemre válaszolni, amit néhány napja tettem fel. Azt is látom, hogy neked teszik fel a legtöbb kérdést, és válaszolni is tudsz rájuk. Alább olvasva azt is látom, (és ez természetes is), hogy nem az a dolgod, hogy válaszolj minden kérdésre, viszont mivel ezt mások nem tudják megválaszolni, hozzád fordulok.
Szóval: a sétány...dolgoznak még a gépek? Ha igen mikor lesz kész? Ha van infód, megköszönném a válaszodat!