Kedves Edina! Sajnos az idén az internetes központban még május közepén tönkrement egy központi egység, amit azóta is javítanak. Nagy a leterheltsége, és ebből kifolyólag sajnos sok problémánk van. A saját irodánkban is hiányát szenvedtük, ami a munkánkat megnehezítette. Tudom, hogy ez nem vigasz

Ma is voltak kint a szerelők. Bízunk benne, hogy sikerül elhárítani a problémát. Addig is úgy tudunk segíteni, hogy a Grand Tours Greece irodánkban, illetve előtte nagyon szívesen megadjuk a kódot, hogy a kapcsolatot tartani tudjátok a családdal. Igyekszünk mi is, és a ház tulajdonosa is, hogy a probléma mihamarabb megoldódjon. Addig is az irodánk internet-hozzáférését szívesen felajánljuk! Üdvözlettel Kata
Köszi, igaz ezt nem én kérdeztem, de engem is nagyon érdekelt ( gondolatolvasó vagy :D ) .. Reméljük mihamarabb orvosolják a problémát.