(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Takács Ferenc Dátum: 2013-06-08 07:34:40
Szia Kata! Fizetéskor elfelejtettem megkérdezni, hogy Sartira elég mindenkinek a személyi igazolvány? Gyerekeknek is? (5-7 év) Vagy inkább útlevél kell? Köszönöm! Üdv:Fecó
mati81 Dátum: 2013-06-07 20:15:00
Kedves Kata! Kérdezni szeretném, hogy Sartiról indul e Marmarasra busz? Üdv Márti
Francziszti László Dátum: 2013-06-06 21:48:30
Kedves Kata! Köszönjük a válaszod! Még mi sem tudjuk, hogy Sarti vagy Marmaras legyen. A döntésünket segítheted, ha megválaszolod a kérdéseinket! :-) Az Alexandrion apartman két alsószinti szobája mennyire világos és szellős? Mennyivel van a talajszint alatt? Van-e annyira védett, mint Marmarason az Athene D sora? A Blue Lagoon mit takar pontosan? Köszönjük a válaszokat előre is! Üdvözlettel: Magdi&Laci
Patkós Gabriella Dátum: 2013-06-06 21:37:48
Grand Kata írta ekkor: 2013-06-05 15:40:54
Szia Gabriella! A kirándulások napjai: szerda: görög est, csütörtök Sithonia körút, péntekre még várjuk a lehetőséget egy új kirándulásra, szombaton: Blue Lagoon, Vasárnap Toroni hajóút, Hétfő: Athos, Szaloniki Waterland. Persze még változhat egy egy nap. Üdvözlettel Kata smile smile smile smile
Köszönöm a választ! A kirándulásokra mikor és hogyan kell jelentkezni? Sajnos olvastuk, hogy a Meteorákhoz már nem szerveztek kirándulást, mert kevés a jelentkező.
Szabóné Vitányi Erika Dátum: 2013-06-06 17:57:03
Grand Kata írta ekkor: 2013-06-06 16:22:42
Szia Erika! Előfordulnak delfinek pld. a Toroni hajókiránduláson az elmúlt szezonban 5-6 alkalommal láttunk, de megrendelni sajnos nem tudjuk őket smile Üdvözlettel: Kata smile smile smile
Köszönöm a választ!! Remélem mi is sikerrel járunk majd! :)