Kedves Kata és Sartin nyaralók! Èrdeklödni szeretnék, hogy milyen Sartin az időjárás? Az internet annyit mond, h minden nap olyan 23 fok van , picit aggódok ez miatt, mert nem tudom, hogy mennyire melegszik így fel a tenger. Mi a június 25-júli 2-ig tartó turnusba fogok menni.. Köszönöm előre is a válaszaitok. :)
Kedves Edina! Sajnos az idén az internetes központban még május közepén tönkrement egy központi egység, amit azóta is javítanak. Nagy a leterheltsége, és ebből kifolyólag sajnos sok problémánk van. A saját irodánkban is hiányát szenvedtük, ami a munkánkat megnehezítette. Tudom, hogy ez nem vigasz

Ma is voltak kint a szerelők. Bízunk benne, hogy sikerül elhárítani a problémát. Addig is úgy tudunk segíteni, hogy a Grand Tours Greece irodánkban, illetve előtte nagyon szívesen megadjuk a kódot, hogy a kapcsolatot tartani tudjátok a családdal. Igyekszünk mi is, és a ház tulajdonosa is, hogy a probléma mihamarabb megoldódjon. Addig is az irodánk internet-hozzáférését szívesen felajánljuk! Üdvözlettel Kata