(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Juhász István Dátum: 2013-06-06 16:38:00
Grand Kata írta ekkor: 2013-06-06 15:47:34
Kedves István! Minden házunk minden szobájában van hűtő, nyugodtak lehettek! Üdvözlettel Kata smile
Kedves Kata! Nagyon szépen köszönöm a gyors és pozitív választ. Szervusz! Juhász István
Grand Kata Dátum: 2013-06-06 16:34:39
Lajos Ilona írta ekkor: 2013-06-06 13:13:33
Szia! Én négyszer voltam egyszer sem láttam, de volt olyan aki igen, de Tolon. Nincs messze, érdemes robogóval a partszakaszt végigjárni. :)
Csak óvatosan! Toló egy kicsit messze lenne innen robogóval smile
Grand Kata Dátum: 2013-06-06 16:31:20
Imre Edina írta ekkor: 2013-06-06 07:32:16
Kedves Kata és Sartin nyaralók! Èrdeklödni szeretnék, hogy milyen Sartin az időjárás? Az internet annyit mond, h minden nap olyan 23 fok van , picit aggódok ez miatt, mert nem tudom, hogy mennyire melegszik így fel a tenger. Mi a június 25-júli 2-ig tartó turnusba fogok menni.. Köszönöm előre is a válaszaitok. :)
Kedves Edina! Sajnos az idén az internetes központban még május közepén tönkrement egy központi egység, amit azóta is javítanak. Nagy a leterheltsége, és ebből kifolyólag sajnos sok problémánk van. A saját irodánkban is hiányát szenvedtük, ami a munkánkat megnehezítette. Tudom, hogy ez nem vigasz smile Ma is voltak kint a szerelők. Bízunk benne, hogy sikerül elhárítani a problémát. Addig is úgy tudunk segíteni, hogy a Grand Tours Greece irodánkban, illetve előtte nagyon szívesen megadjuk a kódot, hogy a kapcsolatot tartani tudjátok a családdal. Igyekszünk mi is, és a ház tulajdonosa is, hogy a probléma mihamarabb megoldódjon. Addig is az irodánk internet-hozzáférését szívesen felajánljuk! Üdvözlettel Kata smile
Grand Kata Dátum: 2013-06-06 16:22:42
Szabóné Vitányi Erika írta ekkor: 2013-06-06 12:33:05
Sziasztok! Szeretnék érdeklődni hogy Sartin láthatóak-e delfinek??!! :)
Szia Erika! Előfordulnak delfinek pld. a Toroni hajókiránduláson az elmúlt szezonban 5-6 alkalommal láttunk, de megrendelni sajnos nem tudjuk őket smile Üdvözlettel: Kata smile smile smile
Grand Kata Dátum: 2013-06-06 16:20:15
Imre Edina írta ekkor: 2013-06-06 07:32:16
Kedves Kata és Sartin nyaralók! Èrdeklödni szeretnék, hogy milyen Sartin az időjárás? Az internet annyit mond, h minden nap olyan 23 fok van , picit aggódok ez miatt, mert nem tudom, hogy mennyire melegszik így fel a tenger. Mi a június 25-júli 2-ig tartó turnusba fogok menni.. Köszönöm előre is a válaszaitok. :)
Kedves Edina! Jelenleg nagyon jó idő van, 28 fok árnyékban, volt két zivatar, kb. 10 percig, és utána ismét ezerrel sütött a nap. Én már nem hiszek az internetes időjárás jelentésnek. Azt azonban, hogy arra képtelen vagyok választ adni arra, hogy amikor itt lesztek milyen idő lesz smile smile smile Üdv. Kata