(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2013-06-06 16:11:09
Francziszti László írta ekkor: 2013-06-05 20:40:29
Kedves Kata! Szomorúan olvastuk, hogy idén nincs Marmarasról Meteora kirándulás, pedig terveztük! Ez azt jelenti, hogy Sarti-ról sem indul? A katalógusban szerepel Thesszaloniki kirándulás. Szeretnénk megkérdezni, hogy ez az Athos és Waterland kirándulással egy napon megy? Mert szeretnénk az Athos hajókiránduláson és a Thesszaloniki városnézésen is részt venni. Erre lesz lehetőség akár Marmarasról, akár Sartiról? Köszönjük a választ! Magdi&Laci
Kedves Magdi és Laci! Az idén hová mentek nyaralni? Marmaraszba vagy Sartira? Azért van a három kirándulás egy napon, mert sajna Szalonikibe kevesen jelentkeztek ezidáig. Amint növekszik a létszám meg fogjuk találni a megoldást, hogy mindkét helyre eljussatok! smile A Meteórára évek óta nagyon kevés Vendég jelentkezik, mivel sok a visszajárónk. Ezért nem nagyon tudjuk megvalósítani bár mennyire szeretnénk. Nagyon sajnálom! Üdvözlettel Kata smile smile
Grand Kata Dátum: 2013-06-06 15:47:34
Juhász István írta ekkor: 2013-06-05 20:09:42
Kedves Kata! Érdeklődni szeretnék, hogy a Sartin lévő studióapartmanokban van-e hűtő, mert a katalógusban úgy látjuk, hogy csak az Ostraco Apartmanban van.? Segítségedet előre is nagyon szépen köszönöm! Üdvözlettel: Juhász István
Kedves István! Minden házunk minden szobájában van hűtő, nyugodtak lehettek! Üdvözlettel Kata smile
Husi Judit Dátum: 2013-06-06 15:30:35
Grand Kata írta ekkor: 2013-06-05 15:43:10
Kedves Judit! Miután reggel 9 órakor költöznek ki a hazainduló Vendégek, 14 óráig eltart a takarítás. Inkább azt mondom, hogy 14 órától lehet az új Vendégeknek beköltözni. Amennyiben sikerül hamarabb befelyezni, úgy nyilván valóan a várakozási idő rövidül! Üdvözlettel Kata smile smile
Köszönöm a válaszod, már nagyon várjuk az indulást .Üdv. Judit .
Lajos Ilona Dátum: 2013-06-06 13:13:33
Szabóné Vitányi Erika írta ekkor: 2013-06-06 12:33:05
Sziasztok! Szeretnék érdeklődni hogy Sartin láthatóak-e delfinek??!! :)
Szia! Én négyszer voltam egyszer sem láttam, de volt olyan aki igen, de Tolon. Nincs messze, érdemes robogóval a partszakaszt végigjárni. :)
Szabóné Vitányi Erika Dátum: 2013-06-06 12:33:05
Sziasztok! Szeretnék érdeklődni hogy Sartin láthatóak-e delfinek??!! :)