(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Juhász István Dátum: 2013-06-05 20:09:42
Kedves Kata! Érdeklődni szeretnék, hogy a Sartin lévő studióapartmanokban van-e hűtő, mert a katalógusban úgy látjuk, hogy csak az Ostraco Apartmanban van.? Segítségedet előre is nagyon szépen köszönöm! Üdvözlettel: Juhász István
Grand Kata Dátum: 2013-06-05 15:43:10
Husi Judit írta ekkor: 2013-06-04 13:04:19
Kedves Kata! 06.18-án megyünk Sartira a George II. apartmanba.Kérdésem az volna ha 14 óra előtt érkezünk és az apartman kivan takarítva meg kaphatjuk-e a szobát hamarabb,vagy csak 14 óra után lehet akkor is beköltözni?
Kedves Judit! Miután reggel 9 órakor költöznek ki a hazainduló Vendégek, 14 óráig eltart a takarítás. Inkább azt mondom, hogy 14 órától lehet az új Vendégeknek beköltözni. Amennyiben sikerül hamarabb befelyezni, úgy nyilván valóan a várakozási idő rövidül! Üdvözlettel Kata smile smile
Grand Kata Dátum: 2013-06-05 15:40:54
Patkós Gabriella írta ekkor: 2013-06-02 10:33:21
Sziasztok! Azután szeretnék érdeklődni, hogy lehet-e előre tudni, hogy a fakultatív programok milyen napokon vannak? Köszönöm!
Szia Gabriella! A kirándulások napjai: szerda: görög est, csütörtök Sithonia körút, péntekre még várjuk a lehetőséget egy új kirándulásra, szombaton: Blue Lagoon, Vasárnap Toroni hajóút, Hétfő: Athos, Szaloniki Waterland. Persze még változhat egy egy nap. Üdvözlettel Kata smile smile smile smile
Husi Judit Dátum: 2013-06-05 06:13:16
írta ekkor: 2013-06-04 19:31:31
Kedves Judit! milyen volt a George II. ? És a környék? mi szeptemberre tervezzük ezt a házat, de jó lenne valami infó róla. köszi Zsolti
Szia Zsolt! Még nem tudom milyen lesz az apartman ,ha haza jövünk meg írom .Üdv . Judit.
Dátum: 2013-06-04 19:31:31
Husi Judit írta ekkor: 2013-06-04 13:04:19
Kedves Kata! 06.18-án megyünk Sartira a George II. apartmanba.Kérdésem az volna ha 14 óra előtt érkezünk és az apartman kivan takarítva meg kaphatjuk-e a szobát hamarabb,vagy csak 14 óra után lehet akkor is beköltözni?
Kedves Judit! milyen volt a George II. ? És a környék? mi szeptemberre tervezzük ezt a házat, de jó lenne valami infó róla. köszi Zsolti