(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Husi Judit Dátum: 2013-06-04 13:04:19
Kedves Kata! 06.18-án megyünk Sartira a George II. apartmanba.Kérdésem az volna ha 14 óra előtt érkezünk és az apartman kivan takarítva meg kaphatjuk-e a szobát hamarabb,vagy csak 14 óra után lehet akkor is beköltözni?
Patkós Gabriella Dátum: 2013-06-02 10:33:21
Sziasztok! Azután szeretnék érdeklődni, hogy lehet-e előre tudni, hogy a fakultatív programok milyen napokon vannak? Köszönöm!
Grand Kata Dátum: 2013-06-01 14:07:59
Kata írta ekkor: 2013-05-29 11:06:53
Sziasztok! Azt olvastuk egy másik fórumon, hogy tavaly nyár végén lejárt a Macedonia club és a fact engedélye,és hogy az idei szezontól a 22 órától éló csend rendelet miatt csak este tízig vannak nyitva. Ez valós?? Valamint, hogy a goa beach bar nem nyit ki idén? Kérlek Grand Kata ird meg, hogy mi a helyzet ezzel kapcsolatban! Köszönöm elöre is!
Kedves Kata! A Makedonika működik, hétvégeken. A Goa Beache még nem nyitott ki. A csendrendelet az apartmanházakban valóban 22 órától van érvényben, a szórakozóhelyeken pedig engedély szerint, de nem tíz órakor zárnak! Üdvözlettel Kata smile smile
Grand Kata Dátum: 2013-06-01 14:04:05
Tóth Attila írta ekkor: 2013-05-30 14:24:06
Szia Kata! Én is a Mitsokopi halszagról érdeklődnék smile , előre is köszi a választ.....
Kedves Attila! Megnyugtatásul tájékoztatlak, hogy nincs halacska szag a Mitsokopiban! Üdv.: Kata smile
Grand Kata Dátum: 2013-06-01 14:03:02
Tóth Judit írta ekkor: 2013-05-30 11:43:04
Sziasztok! Sartin lévő Grandtours apartmanokról szeretnék én is érdeklődni, van e a hűtőnek kis fagyasztó része, vannak e főzőedények lábosok? Továbbá úgy hallottam hogy főként 1 csomagot lehet magunkkal vinni az autóbuszban, így kell kalkuláljunk? Előre is köszi a válaszokat.Üdv: Judit
Kedves Judit! Az apartmanok hűtőjének van kis fagyasztó része. A konyhában az ágyszámnak megfelelő db számú evőeszköz, tányér, pohár, valamint egy nagyobb egy kisebb lábas és egy hússütő van. Ezt nevezik alapfelszereltségűnek. Egy bőrönd és egy kézipoggyász a megengedett. Ezek a dolgok megtalálhatóak a prospektusunkban ami a honlapunkon is szerepel! Remélem kielégítő a válaszom. Kellemes utazást kívánok! Üdvözlettel Kata smile smile