Sziasztok! Azt olvastuk egy másik fórumon, hogy tavaly nyár végén lejárt a Macedonia club és a fact engedélye,és hogy az idei szezontól a 22 órától éló csend rendelet miatt csak este tízig vannak nyitva. Ez valós?? Valamint, hogy a goa beach bar nem nyit ki idén? Kérlek Grand Kata ird meg, hogy mi a helyzet ezzel kapcsolatban! Köszönöm elöre is!
Kedves Kata! A Makedonika működik, hétvégeken. A Goa Beache még nem nyitott ki. A csendrendelet az apartmanházakban valóban 22 órától van érvényben, a szórakozóhelyeken pedig engedély szerint, de nem tíz órakor zárnak! Üdvözlettel Kata