(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2013-06-01 13:54:46
Németh Mónika írta ekkor: 2013-05-29 11:05:31
Kedves Kata! Korábban már érdeklődtem a transzferlehetőségről Thesszalonikiből Sartira. Sikerült esetleg utánézned? (Két hét múlva utazunk :-) ) Köszi!!! Mónika
Kedves Mónika! Sajnos az a lehetőség, melyet előzőleg írtam csak ígéret maradt. A taxi a reptéri fuvart jelen pillanatban 140€-ért vállalja. Amennyiben megfelel, szóljatok időben, hogy lefoglalhassam Nektek. Innen megy Sartiból. Nem tudom a reptéren most mennyibe kerül, engem májusban 170€-ért akartak lehozni. Mikor érkezik a repülőtök? Ha nem este, akkor megoldható a távolsági busszal is. A reptérről a 78-as busz megy a KTEL Halkidiki buszpályaudvarra, naponta 3 busz indul Sartiba 8:30, 13:30, 17:15 órakor. Egy db buszjegy ára 18,30€-ba kerül. A menetidő kb.: 4 óra hossza Thesszalonikiből Sartiba. Ezeket a lehetőségeket tudom most ajánlani. Több taxist is megkérdeztem, ez volt a legolcsóbb. Bízom benne, hogy tudtam segíteni. Üdvözlettel Kata smile smile
Grand Kata Dátum: 2013-06-01 13:35:39
Mengyán írta ekkor: 2013-05-28 20:34:39
Szia Kata! Azt szeretném kérdezni, hogy mi a véleményed a Mitsokopi apartmanról,és ahogy már előttem kérdezték van-e halacska szag? Válaszodat előre is köszi! üdv.: Sanyi smile
Kedves Sanyi! Valamint minden érdeklődő! Szeretnélek megnyugtatni, hogy nincs halacska illat a Mitsokopi házban! Üdvözlettel Kata smile smile
Grand Kata Dátum: 2013-06-01 13:33:35
Kata írta ekkor: 2013-05-28 17:35:56
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy Sartin az Anna apartmanról milyen a vélemény? volt már valaki ott? A 3ágyas stúdiókhoz csak annyi van írva, hogy szomszéd házra néz. Tartozik terasz/erkély azokhoz a szobákhoz? Mert nem találtam alaprajzot a honlapot. Köszönöm a segítséget előre is!!! És várom a véleményeket :)
Kedves Kata! Eddig még mindenki meg volt elégedve az Anna házzal. Minden szobához van erkély szép tiszta és kellemes apartman Üdv.: Kata smile smile
Tóth Attila Dátum: 2013-05-30 14:24:06
Szia Kata! Én is a Mitsokopi halszagról érdeklődnék smile , előre is köszi a választ.....
Tóth Judit Dátum: 2013-05-30 11:43:04
Sziasztok! Sartin lévő Grandtours apartmanokról szeretnék én is érdeklődni, van e a hűtőnek kis fagyasztó része, vannak e főzőedények lábosok? Továbbá úgy hallottam hogy főként 1 csomagot lehet magunkkal vinni az autóbuszban, így kell kalkuláljunk? Előre is köszi a válaszokat.Üdv: Judit