(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Kata Dátum: 2013-05-29 11:06:53
Sziasztok! Azt olvastuk egy másik fórumon, hogy tavaly nyár végén lejárt a Macedonia club és a fact engedélye,és hogy az idei szezontól a 22 órától éló csend rendelet miatt csak este tízig vannak nyitva. Ez valós?? Valamint, hogy a goa beach bar nem nyit ki idén? Kérlek Grand Kata ird meg, hogy mi a helyzet ezzel kapcsolatban! Köszönöm elöre is!
Németh Mónika Dátum: 2013-05-29 11:05:31
Kedves Kata! Korábban már érdeklődtem a transzferlehetőségről Thesszalonikiből Sartira. Sikerült esetleg utánézned? (Két hét múlva utazunk :-) ) Köszi!!! Mónika
Dátum: 2013-05-29 07:11:51
Kedves Grandkata! Egy-két héttel ezelőtt érdeklődtem a wifi minőségéről, a Rodon Gardenben. Akkor azt az ígéretet kaptam tőled, hogy ha kint leszel, utána nézel. Szeretném megkérdezni, hogy sikerült-e? Köszönettel: Izabella
Mengyán Dátum: 2013-05-28 20:34:39
Szia Kata! Azt szeretném kérdezni, hogy mi a véleményed a Mitsokopi apartmanról,és ahogy már előttem kérdezték van-e halacska szag? Válaszodat előre is köszi! üdv.: Sanyi smile
Kata Dátum: 2013-05-28 17:35:56
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy Sartin az Anna apartmanról milyen a vélemény? volt már valaki ott? A 3ágyas stúdiókhoz csak annyi van írva, hogy szomszéd házra néz. Tartozik terasz/erkély azokhoz a szobákhoz? Mert nem találtam alaprajzot a honlapot. Köszönöm a segítséget előre is!!! És várom a véleményeket :)