Kedves Kata! Azt kerdeznem hogy milyen ido volt ma Sartin? Itthon hideg volt es esett. Junius 4 tol jovunk a George 2 hazba de egy kicsit aggodunk az idojaras miatt. Remelem te jobb hirekkel biztatsz

Valaszodat elore is koszonon!
Kedves Anita! Itt remek az idő, az első csoportban érkezett Vendégeink már pecsenyére sültek. Látom, hogy otthon rossz az idő, de ez ne keserítsen el, itt igazi nyár van! Üdvözlettel Kata