(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2013-05-27 14:12:02
Kedves Enikő! Nem kötelező a klíma használata, csak lehetőség ha valaki igénybe akarja venni! Üdvözlettel Kata smile smile
Tóth Enikő Dátum: 2013-05-27 10:16:01
Kedves GrandTours! Egy olyan kérdésem lenne, hogy ahol a szállásnál fel van tüntetve egy napidíj a klímára, kötelező igénybe venni, vagy opcionális? (pl Rodon Garden apt Sarti) Nem tudom mennyire van meleg az apartmanokban, de nem biztos hogy használnánk, mert megfázós vagyok :)) köszi!
Kata Dátum: 2013-05-26 16:08:32
Lakó Dénes írta ekkor: 2013-05-24 17:57:24
https://www.facebook.com/goabeachbar https://www.facebook.com/pages/Macedonia-Spirit-Club/162524820425356 Én ezeket találtam interneten:D
Köszönöm! Esetleg valaki -aki mostanság járt Sartiban- tud valamit mondani a kérdéssel kapcsolatban? Személyes vélemény érdekelne. Köszönöm!
ANITA Dátum: 2013-05-26 11:32:46
Szia Kata! Koszonom a valaszodat! Mar alig varjuk hogy ott legyunk! Udvozlettel, Anita
Grand Kata Dátum: 2013-05-24 22:39:19
ANITA írta ekkor: 2013-05-24 21:07:09
Kedves Kata! Azt kerdeznem hogy milyen ido volt ma Sartin? Itthon hideg volt es esett. Junius 4 tol jovunk a George 2 hazba de egy kicsit aggodunk az idojaras miatt. Remelem te jobb hirekkel biztatsz smile Valaszodat elore is koszonon!
Kedves Anita! Itt remek az idő, az első csoportban érkezett Vendégeink már pecsenyére sültek. Látom, hogy otthon rossz az idő, de ez ne keserítsen el, itt igazi nyár van! Üdvözlettel Kata smile smile smile