Kedves Kata! Az Ostracoban foglaltam jún. 18-tól 2 apartmant, és most tűnt fel, hogy a tartozékok között nem szerepel a mikró. Nem létfontosságú, de tavaly a Kosmas-ban volt és jó hasznát vettük, kérdezem, hogy van-e rá mód, hogy esetleg kapjunk mikrót vagy lehet-e bérelni? Előre is köszi válaszodat.
Az Osztrakó házban valóban nincs mikró, és bérelni sem lehet. Nagyon sajnálom, de azért remélem, hogy nem fogja a nyaralás örömét csorbítani! Üdvözlettel Kata