(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

ANITA Dátum: 2013-05-24 21:07:09
Kedves Kata! Azt kerdeznem hogy milyen ido volt ma Sartin? Itthon hideg volt es esett. Junius 4 tol jovunk a George 2 hazba de egy kicsit aggodunk az idojaras miatt. Remelem te jobb hirekkel biztatsz smile Valaszodat elore is koszonon!
Lakó Dénes Dátum: 2013-05-24 17:57:24
Kata írta ekkor: 2013-05-23 10:35:39
Sziasztok! Tervezzük a barátnőimmel az idei görögországi nyaralást, de nem tudunk dönteni. Hárman vagyunk 30 alatti lányok, és számunkra fontos hogy legyen bulizós hely ahol táncolni tudunk. Sartin vannak disco-k? Szoktak oda járni 25-30 körüli bulizós fiatalok? (nem igazán vágyunk akkora nyüzsgésre mint ami Paralian van)Lehet valahol bulizni, ha nem is mindennap? Vagy esetleg Korfun- Sidariban? Kérlek segítsetek. Köszönöm.
https://www.facebook.com/goabeachbar https://www.facebook.com/pages/Macedonia-Spirit-Club/162524820425356 Én ezeket találtam interneten:D
Kata Dátum: 2013-05-23 10:35:39
Sziasztok! Tervezzük a barátnőimmel az idei görögországi nyaralást, de nem tudunk dönteni. Hárman vagyunk 30 alatti lányok, és számunkra fontos hogy legyen bulizós hely ahol táncolni tudunk. Sartin vannak disco-k? Szoktak oda járni 25-30 körüli bulizós fiatalok? (nem igazán vágyunk akkora nyüzsgésre mint ami Paralian van)Lehet valahol bulizni, ha nem is mindennap? Vagy esetleg Korfun- Sidariban? Kérlek segítsetek. Köszönöm.
Grand Kata Dátum: 2013-05-22 21:53:17
Hegyközi Krisztina írta ekkor: 2013-05-22 09:58:41
Szia Kata! Köszönöm a válaszodat. Az interneten néztük az apartmant, és valamelyik utazási iroda úgy hirdeti, hogy nem dohányzó, mi is meglepődtünk rajta, de így a biztos, hogy megkérdeztem. Még egyszer köszönöm. Kriszta
Nagyon szívesen smile smile
Grand Kata Dátum: 2013-05-22 21:52:42
Mohácsi Zsoltné írta ekkor: 2013-05-22 07:47:15
Kedves Kata! Az Ostracoban foglaltam jún. 18-tól 2 apartmant, és most tűnt fel, hogy a tartozékok között nem szerepel a mikró. Nem létfontosságú, de tavaly a Kosmas-ban volt és jó hasznát vettük, kérdezem, hogy van-e rá mód, hogy esetleg kapjunk mikrót vagy lehet-e bérelni? Előre is köszi válaszodat.
Az Osztrakó házban valóban nincs mikró, és bérelni sem lehet. Nagyon sajnálom, de azért remélem, hogy nem fogja a nyaralás örömét csorbítani! Üdvözlettel Kata smile smile