Üdvözlettel Kata
Üdvözlettel Kata
Magam sem tudom, kinek higgyek. Talán magamnak, mart az én hátam folyik az izzadság és ha nem is más, de az a meleg jele
Üdvözlettel Kata
Itt Görögországban ritkán és rövid ideig esik - nagyon ritkán - eső, a hőmérséklet elérte a 30 fokot, ettől kezdve, már csak a nyári ruhákra van szükség. A pulóverek max. szeptembev végén kerülnek elő!
Üdvözlettel Kata