Kedves Kata! Érdeklődni szeretnék, hogy aBlue Sarti apartman alatt nyitva van e az étterem? És hány órától meddig tart nyitva? Fontos lenne ,mert 28.-án készülök indulni és hát a várostól messze leszek a Blue Sartiban szeretnék lakni. Meg úgy gondoltam, hogy oda az apartman kulcsot le lehetne adni ugyanis egyedül utaznák, és ha össze társítanak valakivel.Köszönöm Üdvözlet Tímea
Kedves Tímea! A Blue Sartiban ma nyitott meg az étterem, hogy fogadja az első csoport félpanziós vendégeit. Mi is kipróbáltuk és nagyon finom volt - kalamári, töltött tököcske, görög sali és dzadziki volt a menü. Még kevés a vendég, de igyekszik az éttermes, hogy a magyarok számára finom ételeket főzzön. A ház nem szállodaként működik, így a mágneskártyát mindenkinek magával kell vinni. Amennyiben szüksége, a tulajdonos biztos ad majd 2. kártyát. Jó utat! Üdvözlettel Kata