(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Hegyközi Krisztina Dátum: 2013-05-18 19:15:51
Kedves Kata! Idén megint Sartira megyünk nyaralni, és most a George 2-es apartmant választottuk. Azt szeretném megkérdezni, mivel foglalás után tudtuk meg, hogy az apartman állítólag nem dohányzó, igaz-e ez, és mire vonatkozik. Gondolom, hogy a teraszra nem terjed ki ez a" dohányzási tilalom", de sajnos nem tudjuk. Fel sem merült bennünk, hogy Sartin van ilyen. Válaszodat előre is köszönöm. Kriszta
Grand Kata Dátum: 2013-05-18 13:54:20
írta ekkor: 2013-05-11 19:20:53
Kedves Kata! Nagyon szépen köszönöm a válaszodat. Kérdezném még, hogy Sartin hol van a Gran dtours irodája? Válaszodat előre is köszönöm. Üdvözlettel: Gabi
Kedves Gabi! A Grand Tours irodája benn a faluban, ( mivel itt nincsenek utcanevek) van a főutból nyíló kis utcában, ahol valamikor orvosi rendelő volt, mellette van egy szuper kávét és magokat árusító bolt. Pontosabban majd megmutatom, ha itt leszel! Üdvözlettel Kata smile
Grand Kata Dátum: 2013-05-18 13:47:56
Vozár Katalin írta ekkor: 2013-05-13 21:28:03
Érdeklődni szeretnék, hogy Sartiban milyen az idő májusban, mennyire meleg a víz és az idő ?
Kedves Katalin! Ajánlom a freemeteo.com honlapot, ahol 7 napra előre megnézhető az időjárás kifejezetten Sartira vonatkozóan is! Jelenleg 31 fok van, sajnos a víz hőmérsékletét még nem volt időm megnézni! Más egyéb infóval is rövidesen jelentkezem! Üdvözlettel Kata smile smile
Grand Kata Dátum: 2013-05-18 13:43:05
Andrea írta ekkor: 2013-05-13 10:13:15
Tudja valaki hogy akkor végül is elég az Eu-s TB kártya kint? Van kint olyan orvos, aki elfogadja?
Kedves Andrea! Ez a kérdés is számtalanszor megválaszolást nyer! Ajánlatos a biztosítás kötése, mert Görögországban nem fogadják el a TB kártyát! Üdv.: Kata smile
Grand Kata Dátum: 2013-05-18 13:40:35
Dávid Zoltán írta ekkor: 2013-05-15 13:18:16
A kártya alapú új személyit is elfogadják! Egyébként a Grand Tours honlapján is fent van erre a válasz, vagy ha időben vissza olvasnád a fórumot ott is megtalálod a választ. Mert nem is olyan rég kérdezték. Szegény Katát már kezdem sajnálni, hogy hányszor teszik még fel neki ezt a kérdést.Üdv:Zoltán smile
Háááát! Nem számolom Zoli! smile smile smile smile