(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Ujfalusi Mónika Dátum: 2013-05-12 08:44:43
Köszönöm Kata a gyors válaszodat a Mitsokopi apartman felől.Ha sikerülne feltérképezned az apartmant hol van pontosan(ismerjük nagyjából Sartit) és milyen az megköszönném, meg mivel halas boltot ír alatta esetleg terjeng e nagyon halacska illat? Üdvözlettel Mónika.
Dátum: 2013-05-11 19:20:53
Kedves Kata! Nagyon szépen köszönöm a válaszodat. Kérdezném még, hogy Sartin hol van a Gran dtours irodája? Válaszodat előre is köszönöm. Üdvözlettel: Gabi
Fajcsák Roland Dátum: 2013-05-10 21:52:44
Grand Kata írta ekkor: 2013-05-10 10:50:38
Szia Mónika! Én is ugyanazzal a géppel megyek, csak ma. Úgy van ahogy mondod, távolsági busz csak reggel van, engem levisz a barátnőm lánya. A Vendégek számára amint leértem keresem a lehetőségeket. Utolsó infóm a Taxi 110 €- 170 € között mozog....... Nem kevés, de 4 főném már lehet, hogy megéri mert kényelmes. Az egyéb lehetőségeket a jövőhéten itt a fórumon megírom! smile smile smile Üdvözlettel Kata
Holnap tuti gyönyörű reggeled lesz Kata....... smile smile smile
Grand Kata Dátum: 2013-05-10 10:53:51
Ujfalusi Mónika írta ekkor: 2013-05-09 17:34:42
Érdeklődni szeretnék a Mitsokopi apartman felől, jól értelmezem akkor ez a központban található ? Valamint valakinek erről az apartmanról tapasztalata van e?köszönettel
Kedves Mónika! a Mitsokopi apartman valóban benn van a faluban. A fényképekről tudsz tájékozódni a szobák milyenségéről. Az idén először bérli az irodánk, meg kell néznem, de a képek frissek, így azt mutatják ami a valóság! Üdvözlettel Kata smile smile
Grand Kata Dátum: 2013-05-10 10:50:38
Németh Mónika írta ekkor: 2013-05-09 16:23:29
Kedves Kata! Repülővel mennénk Thesszalonikibe, és transzferlehetőség érdekelne Sartira. Sajnos esti érkezés lesz, távolsági buszunk már biztos nem lesz. Június 14-én érkeznénk, 4 felnőtt. Visszaút: jún.24. Természetesen magánszemély is szóba jöhet, aki időnként vállal ilyesmit. Előre is köszönöm, ha utánanézel :-) üdv, Móni
Szia Mónika! Én is ugyanazzal a géppel megyek, csak ma. Úgy van ahogy mondod, távolsági busz csak reggel van, engem levisz a barátnőm lánya. A Vendégek számára amint leértem keresem a lehetőségeket. Utolsó infóm a Taxi 110 €- 170 € között mozog....... Nem kevés, de 4 főném már lehet, hogy megéri mert kényelmes. Az egyéb lehetőségeket a jövőhéten itt a fórumon megírom! smile smile smile Üdvözlettel Kata