Kedves Kata!
Repülővel mennénk Thesszalonikibe, és transzferlehetőség érdekelne Sartira. Sajnos esti érkezés lesz, távolsági buszunk már biztos nem lesz. Június 14-én érkeznénk, 4 felnőtt. Visszaút: jún.24.
Természetesen magánszemély is szóba jöhet, aki időnként vállal ilyesmit.
Előre is köszönöm, ha utánanézel :-)
üdv,
Móni
Szia Mónika! Én is ugyanazzal a géppel megyek, csak ma. Úgy van ahogy mondod, távolsági busz csak reggel van, engem levisz a barátnőm lánya. A Vendégek számára amint leértem keresem a lehetőségeket. Utolsó infóm a Taxi 110 €- 170 € között mozog....... Nem kevés, de 4 főném már lehet, hogy megéri mert kényelmes. Az egyéb lehetőségeket a jövőhéten itt a fórumon megírom!

Üdvözlettel Kata