Kedves Grandkata!
Július 08 - án megyünk Sartiba. Biztos információra lenne szükségem, hogy a szerb és macedón határon
csak útlevéllel tudok belépni, vagy elég a személyi. Már többször utaztunk ezen útvonalon, legutóbb 2011 -ben, de azóta lejárt az útlevelünk, ha tényleg nem kell akkor nem váltanánk újat. A válaszodat előre is köszönöm.
A kártya alapú új személyit is elfogadják! Egyébként a Grand Tours honlapján is fent van erre a válasz, vagy ha időben vissza olvasnád a fórumot ott is megtalálod a választ. Mert nem is olyan rég kérdezték. Szegény Katát már kezdem sajnálni, hogy hányszor teszik még fel neki ezt a kérdést.Üdv:Zoltán