(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Sartin
Fórum bejegyzései

Dávid Zoltán Dátum: 2013-05-15 13:18:16
Balogh Imre írta ekkor: 2013-05-15 09:45:18
Kedves Grandkata! Július 08 - án megyünk Sartiba. Biztos információra lenne szükségem, hogy a szerb és macedón határon csak útlevéllel tudok belépni, vagy elég a személyi. Már többször utaztunk ezen útvonalon, legutóbb 2011 -ben, de azóta lejárt az útlevelünk, ha tényleg nem kell akkor nem váltanánk újat. A válaszodat előre is köszönöm.
A kártya alapú új személyit is elfogadják! Egyébként a Grand Tours honlapján is fent van erre a válasz, vagy ha időben vissza olvasnád a fórumot ott is megtalálod a választ. Mert nem is olyan rég kérdezték. Szegény Katát már kezdem sajnálni, hogy hányszor teszik még fel neki ezt a kérdést.Üdv:Zoltán smile
Balogh Imre Dátum: 2013-05-15 09:45:18
Kedves Grandkata! Július 08 - án megyünk Sartiba. Biztos információra lenne szükségem, hogy a szerb és macedón határon csak útlevéllel tudok belépni, vagy elég a személyi. Már többször utaztunk ezen útvonalon, legutóbb 2011 -ben, de azóta lejárt az útlevelünk, ha tényleg nem kell akkor nem váltanánk újat. A válaszodat előre is köszönöm.
Vozár Katalin Dátum: 2013-05-13 21:28:03
Érdeklődni szeretnék, hogy Sartiban milyen az idő májusban, mennyire meleg a víz és az idő ?
Fajcsák Roland Dátum: 2013-05-13 20:48:25
Andrea írta ekkor: 2013-05-13 10:13:15
Tudja valaki hogy akkor végül is elég az Eu-s TB kártya kint? Van kint olyan orvos, aki elfogadja?
Max. arra elég hogy talán kijön érted a mentő ha baj van,én olyanról is tudok hogy biztosítása is volt az illetőnek és mégis több száz eurót kellet fizetnie vizsgálatokért, kórházi ellátásért./mondjuk nem Görögországban/szerintem ne ezen spóroljatok!
Andrea Dátum: 2013-05-13 10:13:15
Tudja valaki hogy akkor végül is elég az Eu-s TB kártya kint? Van kint olyan orvos, aki elfogadja?